Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$25 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
carlsbad, united states
$25 USD / orë
Aktualisht është 9:16 p.d. këtu
U bashkua mars 17, 2009
0 Rekomanadimet

Googleseo R.

@moemeyers

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$25 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
carlsbad, united states
$25 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

SEO GURU www.GoogleSeoRank.com

Hello world! I love to do SEO and get websites to rank #1 on Google! I do a little bit of everything when it comes to computers! Check out my site [login to view URL]

Kontaktoni Googleseo R. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

80910
80910

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

Owner/ SEO Guru

Google SEO Rank
qer 2005 - E tashme
Was working for a few SEO companies before I decided to open my own and take on clients and freelance work! Best move I ever made.

Arsimi

business

California State University-San Marcos - College of Business Administration, United States 2001 - 2005
(4 years)

Kualifikimet

SEO of the Year!

Google SEO Rank
2013
Got the most number 1-3 ranked spots on Google out of all the guys on our team! I guess that is why I am the Boss!!!!

Botime

1st Page Rankings

Google SEO Rank
http://googleseorank.com/google-1st-page-proof/

Kontaktoni Googleseo R. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

us_eng_1.png US English 1 95%
freelancer_orientation.png Freelancer Orientation 1 85%
SEO_1.png SEO 1 80%
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.