Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$4 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
oskaloosa, united states
$4 USD / orë
Aktualisht është 11:07 p.d. këtu
U bashkua mars 16, 2009
0 Rekomanadimet

Jessica T.

@momjessie82

4,3 (9 përshtypje)
2,0
2,0
100%
100%
$4 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
oskaloosa, united states
$4 USD / orë
33%
Punët e Plotësuara
100%
Brenda Buxhetit
100%
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Talented, hard working, proficient freelancer

I am a 33 year old mother of 4. I have been writing and freelancing for over 10 years. I can write on any subject. I offer high quality work. Able to meet strict deadlines.

Kontaktoni Jessica T. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 5 nga 9 përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
0,0
$35,00 USD
Took work, did not complete it. I asked BEFORE hiring if she would commit to the work. I don't like leaving bad feedback, but I have emailed her MANY times and she does not respond. Maybe something happened and maybe she'll be back, but as of today, no project has been complete.
Blog
Article Writing
Reviews
Article Rewriting
Odd Jobs
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Melanie B.
@AngelGirl102403
11 years ago
0,0
$20,00 USD
Warning !! Do not hire her at all. She is not dependable at all. Do not give her a chance, she is not reliable person to give your assignments. She Disappears writing few articles, I paid her, but got articles which was written how I wanted. She got paid from me and never bothered to do corrections on the articles. PLEASE DO NOT HIRE HER and WASTE YOUR TIME. HIGHLY NOT RECOMMENDED !!
Copywriting
Ghostwriting
Article Writing
Research Writing
Article Rewriting
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Vineetha V.
@freakweb
12 years ago
3,5
$32,50 USD
Jessica is a good writer but disappeared after a few assignments without informing.
Article Writing
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Aunindita B.
@contentwriter82
15 years ago
0,0
$31,25 USD
In spite of the various warnings reflected in her reviews I still felt to give her a fair chance. Regretfully I have to add my voice to the rest complaining about Jessica just accepting the project and then disappear. Rather steer clear!
Copywriting
Blog
Editing
Ghostwriting
Article Writing
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Madeleine P.
@Miljo
15 years ago
4,5
$35,00 USD
Thanks for your work!
Copywriting
D
Flamuri i Slavna Z.
@designforu
15 years ago

Kontaktoni Jessica T. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

us_eng_1.png US English 1 98%
general_orientation.png General Orientation Exam 1 85%
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.