Profile cover photo
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$12 USD / orë
Flamuri i INDIA
los angeles, india
$12 USD / orë
Aktualisht është 9:54 m.d. këtu
U bashkua shtator 15, 2011
0 Rekomandime

Ankit P.

@nikitechnologies

5,0 (1 review)
2,6
2,6
100%
100%
$12 USD / orë
Flamuri i INDIA
los angeles, india
$12 USD / orë
100%
Punët e Plotësuara
100%
Brenda Buxhetit
100%
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

IT Offshore Website Development Company

Niki Technologies is an initiative to provide innovative technologies and business driven professional services firm. Our talented, dynamic and young professionals efficiently use their technical expertise to enable high end solutions for both web and mobile application development. The entire team serves with diligence to deliver cost effective and interactive design solutions without compromising on quality and definitely upholding client deadlines. A structured Development team exists in the company with an able Project Lead with assigned developers, designers and technical writers, all working as<span exttxt=\" a single whole duly committed to complete the assigned task on time.Our Company is responsible for provisioning high performance and standard applications covering multiple industries like hospitality, retail, wholesale and communication segments for many of our valued global clients. We provide flexibility and higher ease and efficiency as we work within your corporate structure or create one as per your need.We are leaders in Web 2.0 design, Social Network design and development, Community web portal development, e-Commerce Solutions, Custom software product development, ERP, CRM, CMS software development and other maintenance services.\" class=\"profile_ext\">...  Read more

Kontaktoni Ankit P. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofoli

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 1 nga 1 përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
5,0
$200,00 USD
NikiTechnology is Top Notch ! Excellent communication daily. Very Polite and professional always. Extremely fast work on complex issues. All work very transparent and easy to verify daily. Totally awesome.... Looking forward to long term relationship definitely!
PHP
Website Design
AJAX
Social Networking
WordPress
M
Flamuri i Joseph E.
@Maestro2010
12 years ago

Përvoja

Ankit Pancholi

Niki Technologies
sht 2011 - E tashme
we have working in last two year with Niki Technologies.

Arsimi

Msc.( C.A. & I.T.)

India 2006 - 2011
(5 years)

Kualifikimet

PHP Certification

HNGUniversity
2011

Botime

Wordpress Site

Pick Zilla

Kontaktoni Ankit P. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Aftësitë më të mira

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.