Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$11 USD / orë
Flamuri i BRAZIL
campinas, brazil
$11 USD / orë
Aktualisht është 11:50 p.d. këtu
U bashkua mars 19, 2009
0 Rekomanadimet

Cassio N.

@nosec

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$11 USD / orë
Flamuri i BRAZIL
campinas, brazil
$11 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

EN-PT Translator/video subtitler and dubber

After a successful career as an executive working for top international IT Companies, I've decided to work as a freelancer in the language translation area, dealing with the English-Portuguese BR language pair, translating not only written documents, but also dubbing and/or subtitling videos, and also editing audio and video files. I've been doing this for over 8 years now, and during this period I've developed an excellent evaluation record from my clients, which is available upon request. My academic English graduation added to my International professional experience, and my U.S. residence for two years allow me to offer my clients, 100% satisfaction guarantee,or your money back in all my services.

Kontaktoni Cassio N. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Arsimi

Bachelor

Brazil 1983 - 1988
(5 years)

English Language

Brazil 1966 - 1969
(3 years)

Kualifikimet

Bacharel in Electronics

Colégio Industrial Técnico Eduardo Prado
1988
Electronics Engineer BL

Electronics Engineering

Colégio Industrial Técnico Eduardo Prado
1988
Electronics Engineer Diploma

Kontaktoni Cassio N. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

us_eng_1.png US English 1 98%
portugese-1.png Brazilian Portuguese 1 90%
numeracy_1.png Basic Numeracy 1 79%
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.