Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$50 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
new york, united states
$50 USD / orë
Aktualisht është 11:33 m.d. këtu
U bashkua mars 18, 2009
0 Rekomanadimet

nsulimani

@nsulimani

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$50 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
new york, united states
$50 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë
Natalie Sulimani, founder of Sulimani Law Firm, graduated from the University of Manchester at Kiryat Ono, Israel with an LLB. Shortly after graduating, she moved back to New York to pursue her career in law where she worked in commercial litigation and later as in-house counsel for a start up company. In each of her roles, one theme kept presenting itself: the importance of intellectual property in the online world. Recognizing this critical new niche in the legal world, Natalie honed her skills to understand trademark, copyright and internet law and technology, in general. Now she pursues this field through her own practice and brings that knowledge and experience to you. Natalie is also available for legal translation of Hebrew-English and English-Hebrew as both are mother tongues.

Kontaktoni nsulimani për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kontaktoni nsulimani për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Aftësitë më të mira

Kërko punonjës të pavarur të ngjashëm

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.