Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$10 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
$10 USD / orë
Aktualisht është 12:22 p.d. këtu
U bashkua mars 19, 2009
0 Rekomanadimet

pahoward

@pahoward

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$10 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
$10 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë
With over 10 years of experience working as fiction and none fiction writer and editor I have developed multiple styles and skills for a variety of reasons. Here is a short list of the possible range of my possible services: - Proofreading and editing - Blog entries - Query Letters, both non-fiction and fiction - News articles - E-mail responses, quizzes - Horror, fantasy, adventure and mystery writing - Historical articles - Ezine articles - Reviews - Resumes - Academic writing & research - Travel reviews - Grant proposals - Ghost writing (fiction & nonfiction) - Blurbs - Brochures and advertisements I am also experienced in several different software programs, such as: -Microsoft Word -Microsoft Excel -Microsoft Access -PowerPoint -Web building platforms Having worked with several different editions of each of these programs I can easily use earlier ones if you prefer them to the 2007 versions.

Kontaktoni pahoward për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kontaktoni pahoward për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.