Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$2 USD / orë
Flamuri i JAPAN
koto, japan
$2 USD / orë
Aktualisht është 10:53 p.d. këtu
U bashkua mars 20, 2009
0 Rekomanadimet

Parag K.

@paragkhambia

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$2 USD / orë
Flamuri i JAPAN
koto, japan
$2 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Java, WEB, SEO Specialists

We can develop and deliver quality work very efficiently as per your requirements with quick deliverable and smart solutions. With a team of smart, innovative and hardworking people we interact and clearly understand your requirements and provide a full satisfaction results. Our team well skilled with the below technologies to achieve the goals: 1. On-page 2. Off-page 3. Page Optimization 4. Creating google reports 5. Keyword Research 6. Webstite Analysis 7. Soical network Marketing 8. Social media Marketing [login to view URL] Media Optimization 10.Pligg Sites Managment 11. Increase the Traffic to the sites 12. Google top 10 ranking 13. Bringing the sites at top position with top genric keywords 14. Content optimization targeting keywords & key phrases 15. Link building 16. Creating XML sitemaps 17. reation of Robots.txt 18. RSS feed 19. Core java, , servlet, html 20. Hibernet 21. Spring 22. Struts 23. Advanced Java 24. Web Servicces 25. Weblogic, Jboss, Apache Tomcat 26. ANT, Maven 27. Oracle

Kontaktoni Parag K. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Arsimi

Master of Computer Application

Rajiv Gandhi Prodyogiki Vishwavidyalaya, India 2007 - 2009
(2 years)

Kontaktoni Parag K. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.