Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$8 USD / orë
Flamuri i PHILIPPINES
$8 USD / orë
Aktualisht është 1:15 m.d. këtu
U bashkua mars 21, 2009
0 Rekomanadimet

Paul W.

@paulthefly

5,0 (2 përshtypje)
2,0
2,0
100%
100%
$8 USD / orë
Flamuri i PHILIPPINES
$8 USD / orë
67%
Punët e Plotësuara
100%
Brenda Buxhetit
100%
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë
I am a professional web content writer. Some of the sites in which I contribute articles for are [login to view URL] (most of the articles for this year are mine), [login to view URL] (I did nearly all of the articles), and [login to view URL]. I make it a point to meet deadlines and ensure quality in my work. On a side note, I could also provide miscellaneous trivia, especially in music, since I was a geek growing up.

Kontaktoni Paul W. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 2 nga 2 përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
0,0
$250,00 USD
very unpunctual, need to close this project
Copywriting
R
Flamuri i RCarstens
@RCarstens
15 years ago
5,0
$70,00 USD
Paul did an amazing job and delivered articles that showed research and style above and beyond expectations. Definitely suggest as a provider - he's incredibly easy to work with.
Copywriting
T
Flamuri i taylormm
@taylormm
15 years ago

Kontaktoni Paul W. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.