Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$17 USD / orë
Flamuri i PAKISTAN
karachi, pakistan
$17 USD / orë
Aktualisht është 8:03 m.d. këtu
U bashkua mars 16, 2009
0 Rekomanadimet

Qasim K.

@qasimjavaidkhan

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$17 USD / orë
Flamuri i PAKISTAN
karachi, pakistan
$17 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Senior Software Engineer

Currently i am associated with Consulting firm in UAE as a Senior Software Engineer/Microsoft CRM Technical Consultant. I am an experienced Software Engineer, Database administrator, and Web developer with expertise in full life-cycle project management (from design to launch). In my 8+ years of Experience, working on Microsoft Dynamics CRM 2013/2015 (online and on premise) Data Migration from Legacy systems to new implementations, SSRS Reports .Net Frameworks 4.0/3.5/2.0/1.1 using C# & SQL Server 2008/2005/2000. ASP .NET, LINQ, WCF, EntityFramework, MVC Framework, Web Services, HTML, XML , JavaScript, Ajax, JQuery CodeSmith Generator, Rational Rose, N-hibernate SiteFinity, Dotnet Nuke, Kentico, Basecamp, Jira, Bug [login to view URL], has been some important tools through out my career.

Kontaktoni Qasim K. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kontaktoni Qasim K. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Aftësitë më të mira

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.