Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$10 USD / orë
Flamuri i BANGLADESH
$10 USD / orë
Aktualisht është 5:47 p.d. këtu
U bashkua mars 17, 2009
0 Rekomanadimet

Mujahidul I.

@qbangla

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$10 USD / orë
Flamuri i BANGLADESH
$10 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

I am professional web designer with 7 years experience.

I am professional web designer with 5 years experience. I like typography based colorful design. I did not complete a design until I am satisfied with myself. ## I can design retina ready responsive design. I am expert in * Adobe Fireworks CS6 * Adobe Illustrator * CSS * PSD to XHTML, HTML5 * PSD to WordPress * Existing Website to WordPress theme * Responsive Web design * Responsive WordPress theme * Twitter Bootstrap, * Web Typography * PSD to Email Newsletter Why you should hire me for your Project? * I never take any project which I think I can't do in time. * My client's are always 100% satisfied with my work. * I am always reliable, honest and hard worker. If you want a master work, hire me. Thanks for visiting my profile.

Kontaktoni Mujahidul I. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

4260397
4260395
4260393
4260391
4260389
2934170
4260397
4260395
4260393
4260391
4260389
2934170

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kontaktoni Mujahidul I. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.