Profile cover photo
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$5 USD / orë
Flamuri i INDIA
pune, india
$5 USD / orë
Aktualisht është 5:45 m.d. këtu
U bashkua korrik 28, 2011
0 Rekomandime

Rajiv P.

@rajivpingale

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$5 USD / orë
Flamuri i INDIA
pune, india
$5 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

All kind of Web solutions

I do coding not because its my profession but only because it's my passion.

Kontaktoni Rajiv P. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofoli

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

Senior Software Devoloper

Spotzot India PVT. LTD
gush 2011 - gush 2012 (1 year)
Designed and developed scraper for various web sites using Python and MySQL. Designed and developed various analytics tool which helped Spotzot to understand the actual requirements of their client using Python MySQL.Created the Interface for data entry team which turned out to be fastest way of manual data scraping. In-built web browser helped content team to check QA at a same time when they ware scraping deals manually. In-built, QA testing module helped to reduce 30% error and increase 30% of productivi

Arsimi

BE

2006 - 2010
(4 years)

Kontaktoni Rajiv P. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Aftësitë më të mira

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.