Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$20 USD / orë
Flamuri i INDIA
chengalpet, india
$20 USD / orë
Aktualisht është 8:45 p.d. këtu
U bashkua mars 17, 2009
0 Rekomanadimet

Ks K.

@Redheartkid

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$20 USD / orë
Flamuri i INDIA
chengalpet, india
$20 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Data Entry Professional

I’m a full time freelancer of data entry professional and virtual assistant. I have good knowledge of MS WORD, MS EXCEL, POWERPOINT I have a 24,000 kdph (key depressions per hour) speed in my typing. I can do PDF/image to WORD or EXCEL conversion with accuracy. I can help you in Web reasearch, data collection and setting up a database using my web skills Good communication skills, organization ability, meeting fixing capability

Kontaktoni Ks K. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

Freelance Designer

Self Employed
nën 2013 - E tashme
Graphics Design, Logo design, Brand identity, and Technical Illustrations

Senior Technical Illustrator

LIONBRIDGE TECHNOLOGIES (P) LTD
pri 2010 - tet 2013 (3 years, 6 months)
Created illustrations for automobile and aerospace projects Team Lead with a team of 5

Freelance Consultant

Self Employed
dhj 2008 - mar 2010 (1 year, 3 months)
Catia customization using VBA and bridging the codes with Excel for documentation as well as input data

Arsimi

MBA Entrepreneurship

National College, India 2014 - 2016
(2 years)

Diploma in Mechanical Engineering

University of Madras, India 1995 - 1998
(3 years)

Kontaktoni Ks K. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.