Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$5 USD / orë
Flamuri i PHILIPPINES
philippine, philippines
$5 USD / orë
Aktualisht është 1:20 m.d. këtu
U bashkua mars 20, 2009
0 Rekomanadimet

Roel O.

@RoelsonOrallo

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$5 USD / orë
Flamuri i PHILIPPINES
philippine, philippines
$5 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Graphic Designer / Photo Editor - print & web graphics

I have good grasp in designing print materials and editing images, which I continue to improve and apply to customers' specific needs achieving more than expected results. Excellent and proficient Photoshop and Illustrator abilities ready to work for you! Portfolio links via [login to view URL] -- [login to view URL] via google drive -- [login to view URL] (I am available to work between 9am and 9pm Philippine time (+8 UTC time 6 days a week) skype: roel.orallo

Kontaktoni Roel O. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

769529
769529

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

Photo Editor

kromephotos.com
shk 2015 - E tashme
Photoshop retoucher for people's personal photos. Doing a variety of services from background removal, compositing, manipulation, improving photos.

Arsimi

Diploma

STI e-College Southwoods, Philippines 1998 - 2000
(2 years)

Kontaktoni Roel O. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

vworker.png Foundation vWorker Member
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.