Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$12 USD / orë
Flamuri i BANGLADESH
$12 USD / orë
Aktualisht është 9:11 p.d. këtu
U bashkua mars 15, 2009
0 Rekomanadimet

Kazi Sanchoy A.

@sanchoy7

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$12 USD / orë
Flamuri i BANGLADESH
$12 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Leading Web Developer

Total Experience : 8.5 Years of Working experience on developing web applications using PHP, HTML, CSS, JavaScript, Jquery, Ajax,Codeignetor, Yii, Laravel, Wordpress, PHPBB, Joomla, Mysql,MS Access etc. I am very most confident at Progamming. Ability to complete the work on time as your requirement.

Kontaktoni Kazi Sanchoy A. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Arsimi

MCE in Computer science & Engineering

Stamford University Bangladesh, Bangladesh 2012 - 2013
(1 year)

Bsc in Computer Science & Engineering

Stamford University Bangladesh, Bangladesh 2003 - 2007
(4 years)

Kontaktoni Kazi Sanchoy A. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.