Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$60 USD / orë
Flamuri i TURKEY
gebze, turkey
$60 USD / orë
Aktualisht është 2:49 p.d. këtu
U bashkua mars 17, 2009
0 Rekomanadimet

Gokhan B.

@sbk

4,0 (4 përshtypje)
3,5
3,5
100%
100%
$60 USD / orë
Flamuri i TURKEY
gebze, turkey
$60 USD / orë
80%
Punët e Plotësuara
100%
Brenda Buxhetit
100%
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Senior Hardware and Embedded software development engineer with 15 years of experience

Hardware designer on multinational projects ARM7, ARM9, ARM Cortex M0/M3/M4, ARM Cortex A9, PIC, dsPIC iMX27 : Hardware design . Embedded kiosk like media player. - Analog Devices ADSP-2191,Blackfin BF531 - Texas Instruments TMS320C6711, TMS320LF2812 Verilog,Xilinx - ISE and some 3rd party synthesis tools. Mentor etc Xilinx Spartan2, Spartan2E, Spartan3, Spartan3E MEMS mechanical,optical sensors -PC programming -Device Driver development -Imaging, acquisition, processing, measurements.Real, commercial projects working in factories for years. - C, Assembly, RTOS, application development for WinCE5,WinCE6 and embedded Linux Equipment: Full equipped lab with high speed oscilloscopes, signal generators, spectrum analyzer (optical and RF), protocol analyzers, logic analyzers, JTAG, Debugger, Emulator, Evaluation kits.. Lots of them.

Kontaktoni Gokhan B. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 4 nga 4 përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
4,2
$150,00 USD
Excellent job. Communication was not too good in the middle, but was very good at the end. So I gave him a 5 star!
T
Flamuri i Daniel R.
@thetwo
13 years ago
4,0
$90,00 USD
Job was completed on time, with even a few extra features in the sample code delivered
B
Flamuri i brainfight
@brainfight
14 years ago
3,8
$250,00 USD
sbk provided invaluable expertise and carried out the project to perfection, I would gladly hire sbk again.
G
Flamuri i geogho
@geogho
14 years ago
0,0
$195,00 USD
Overdue and also no communications with bidder
Wireless
Engineering
Electronics
Microcontroller
Embedded Software
K
Flamuri i kinderegg2010
@kinderegg2010
14 years ago

Kontaktoni Gokhan B. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.