Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$60 USD / orë
Flamuri i AUSTRALIA
middle park, australia
$60 USD / orë
Aktualisht është 1:24 m.d. këtu
U bashkua mars 18, 2009
0 Rekomanadimet

Sergei S.

@sevrukov

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$60 USD / orë
Flamuri i AUSTRALIA
middle park, australia
$60 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Multimedia Designer

With over 20 years of experience in graphic design, UX, UI, and development, I am a highly skilled professional with a diverse set of hard skills including Adobe Creative Suite, 3D, C#, PHP, JS, MySQL, and WordPress. However, what sets me apart are my soft skills, including attention to detail and empathy. I understand the importance of listening to clients and working collaboratively to achieve their goals. In addition to my technical and creative abilities, I possess strong management skills. I have a proven track record of organizing teams and ensuring projects are completed on time and within budget. More information: [login to view URL]

Kontaktoni Sergei S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

10999159
10999155
10999151
10999148
10999147
10999159
10999155
10999151
10999148
10999147

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Arsimi

Specialist

Rossijskij Gosudarstvennyj Gumanitarnyj Universitet, Russian Federation 2004 - 2009
(5 years)

Kualifikimet

3DS Max for Professionals

Center «Specialist»,
2006

Kontaktoni Sergei S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.