Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$25 USD / orë
Flamuri i INDIA
bangalore, india
$25 USD / orë
Aktualisht është 11:00 p.d. këtu
U bashkua mars 16, 2009
0 Rekomanadimet

Siddharth G.

@sidoego

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$25 USD / orë
Flamuri i INDIA
bangalore, india
$25 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Senior .Net Web Developer

Currently , working as a senior .net web developer in a very reputed US based MNC and have more than 5 years of experience in developing windows/web applications using various Microsoft technologies such as C#,Asp.Net,MVP,MVC.

Kontaktoni Siddharth G. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

853733
853733

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

Senior .Net Web Developer

Accenture
pri 2012 - E tashme
Currently , working as a senior .Net web developer and have experience in various Microsoft technologies such as C#,Asp.Net,MVP,MVC etc.

Arsimi

B.E

Visvesvaraya Technological University, India 2003 - 2007
(4 years)

Kualifikimet

ASDA

Accenture
2012
It's a Accenture's certification awarded to people , who showcase their technical skills and ability

Kontaktoni Siddharth G. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Aftësitë më të mira

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.