Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$5 USD / orë
Flamuri i PAKISTAN
karachi, pakistan
$5 USD / orë
Aktualisht është 8:23 p.d. këtu
U bashkua mars 18, 2009
0 Rekomanadimet

Tabish S.

@tabishsajwani

4,9 (95 përshtypje)
6,2
6,2
95%
95%
$5 USD / orë
Flamuri i PAKISTAN
karachi, pakistan
$5 USD / orë
96%
Punët e Plotësuara
100%
Brenda Buxhetit
94%
Në Kohë
33%
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Doing SEO and Internet Marketing for above 2 years

Hi, I am Tabish Sajwani, doing SEO for 2 Years. If you want to get your site rank on first page after google penguin and panda then let me know because I know want links working after these update. Thanks

Kontaktoni Tabish S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 5 nga 50+ përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
4,0
$260,00 USD
He completed the project as promised and he was clear with communication. He took longer than expected, however, he delivered in the end.
SEO
J
Flamuri i Dara G.
@joebuilder
13 years ago
5,0
$100,00 USD
They did great work at a competitive price.
Internet Marketing
S
Flamuri i Kc W.
@smallbizwebs
13 years ago
5,0
$40,00 USD
Very good employee.
SEO
Link Building
Z
Flamuri i Marcin K.
@zleceniodawcazpl
13 years ago
5,0
$100,00 USD
The Provider did what he promise. Thanks.
SEO
Data Entry
Link Building
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Vlad V.
@redliner495
13 years ago
3,0
$125,00 USD
Ok, took more time this time.
Internet Marketing
SEO
Link Building
S
Flamuri i Suchi G.
@suchig
13 years ago

Kontaktoni Tabish S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

numeracy_1.png Basic Numeracy 1 92%
SEO_1.png SEO 1 83%
us_eng_1.png US English 1 83%
general_orientation.png General Orientation Exam 1 80%
freelancer_orientation.png Freelancer Orientation 1 75%

Aftësitë më të mira

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.