Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$17 USD / orë
Flamuri i VIETNAM
bac giang, vietnam
$17 USD / orë
Aktualisht është 1:42 p.d. këtu
U bashkua mars 18, 2009
0 Rekomanadimet

Ta Duong N.

@taduongngoc

5,0 (7 përshtypje)
3,3
3,3
100%
100%
$17 USD / orë
Flamuri i VIETNAM
bac giang, vietnam
$17 USD / orë
100%
Punët e Plotësuara
100%
Brenda Buxhetit
100%
Në Kohë
75%
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

iOS Senior Developer

My customers have been very satisfied with my ability of understanding the requirement, making plan, solving problem and delivering on time. I've joined some huge applications of NTT Docomo - Japan as a Team Leader (Decide Solution, Team Management, Technical Support and Coding) And I have a lot my private projects too. More information is described in my Portfolio file.

Kontaktoni Ta Duong N. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

5966789
5874716
5966788
5966775
5966774
5966771
5966789
5874716
5966788
5966775
5966774
5966771

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 5 nga 7 përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
5,0
$70,00 USD
Good job, On time, good communication, happy to work with him
Java
iPhone
Android
Kotlin
+1 më shumë
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Hicham A.
@brown220310
4 years ago
5,0
$10,00 USD
Great Work, Very Fast, Good Communication, Highly Recommended
Java
iPhone
Android
Kotlin
+1 më shumë
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Hicham A.
@brown220310
4 years ago
5,0
€120,00 EUR
Great work, love working with Ta. Professional, very good at understanding requirements and improvising, good communication, work is always delivered on time
Java
iPhone
Android
Kotlin
+1 më shumë
N
Flamuri i Naimisha F.
@naimishaf
4 years ago
5,0
€20,00 EUR
Update to IOS app done very quickly and perfectly as per requirements! Great to work with Ta, fully recommend him
Java
iPhone
Android
Kotlin
+1 më shumë
N
Flamuri i Naimisha F.
@naimishaf
4 years ago
5,0
€96,00 EUR
Lucky to have found such a professional, smart and efficient developer. Great collaboration, Easily grasped ideas. Clean UI design, delivered well within the time schedule. Five stars all the way through
Mobile App Development
iPhone
N
Flamuri i Naimisha F.
@naimishaf
4 years ago

Kontaktoni Ta Duong N. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

vworker.png Foundation vWorker Member

Aftësitë më të mira

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.