Profile cover photo
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$20 USD / orë
Flamuri i PHILIPPINES
cagayan de oro city, philippines
$20 USD / orë
Aktualisht është 9:38 m.d. këtu
U bashkua qershor 20, 2011
0 Rekomandime

Edison S.

@taks0not

5,0 (29 përshtypje)
6,8
6,8
100%
100%
$20 USD / orë
Flamuri i PHILIPPINES
cagayan de oro city, philippines
$20 USD / orë
100%
Punët e Plotësuara
100%
Brenda Buxhetit
100%
Në Kohë
14%
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Freelance Graphic Designer

Logo, illustration, and anything to do with graphic art

Kontaktoni Edison S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofoli

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 5 nga 31 përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
5,0
$281,00 USD
Provided us with a professional designed logo. We did also get several add-ons to our logo afterwards. Totally recommended, thanks!
Graphic Design
Logo Design
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Jan O.
@seiern
11 years ago
5,0
£180,00 GBP
Great designer - would very much like to work with again
Graphic Design
Logo Design
W
Flamuri i Mark I.
@westerner
12 years ago
5,0
$290,00 USD
Thank you I'll invite you always. BR, Kareem
Graphic Design
Logo Design
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Karim H.
@linuxray
12 years ago
5,0
$290,00 USD
Great design, fresh and bright mind. 5 stars!!!
Graphic Design
Logo Design
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Mikhail B.
@asssets
12 years ago
5,0
$490,00 USD
Excellent logo. Would use again.
Graphic Design
Logo Design
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Wayne H.
@HowardFam
12 years ago

Kontaktoni Edison S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Aftësitë më të mira

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.