Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$20 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
fort lauderdale, united states
$20 USD / orë
Aktualisht është 12:19 m.d. këtu
U bashkua mars 20, 2009
0 Rekomanadimet

Dc S.

@traderjoe

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$20 USD / orë
Flamuri i UNITED STATES
fort lauderdale, united states
$20 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Marketing, Virtual Assistant, Research and more...

I am a diverse, passionate and dedicated entrpreneuer who has lived in multiple countries ready to deliver consistent results and great customer service. Company Focus Based on our experience, most businesses want to spend the most of their time managing their core business, cultivating and nurturing relationships with their customers. This is where FlyGirl Marketing adds value. Our objective is to be your partner by focusing on the other tasks intrical to your business effectively and efficiently which provides you with more time to work directly on your core business. Over 10 years in the industry, I know how to simplify multiple business tasks by using offline and online methods of marketing including: Business Plans, Social Media, Mobile Marketing, Search Engine Marketing, Search Engine Optimization, Lead Generation, Logo design, Article Writing, Research, Video Creation and Posting, Wordpress Sites, Ecommerce/Online Stores, Blog Writing, Social Media Campaigns and more.

Kontaktoni Dc S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kontaktoni Dc S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Aftësitë më të mira

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.