Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$20 USD / orë
Flamuri i SRI LANKA
bulathsinhala, sri lanka
$20 USD / orë
Aktualisht është 8:17 m.d. këtu
U bashkua mars 20, 2009
0 Rekomanadimet

Udara M.

@udara86

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$20 USD / orë
Flamuri i SRI LANKA
bulathsinhala, sri lanka
$20 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

For all your web solutions upto any level..

UmP Web [login to view URL] is your ideal companion for all your web development and web hosting needs. Since its inception we have been striving hard to continuously perfect our processes and services to ensure highest customer satisfaction. Our mission is to establish ourselves as an industry leader in both web hosting and web development by offering world-class solutions within affordable range of prices. We endeavor to offer everything best within our capabilities so that our customers will be able to interact with the online market place directly and confidently. [login to view URL]

Kontaktoni Udara M. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

System Analyst & Software Engineer as well founder of UmP Web Solutions

UmP Web Solutions
mar 2007 - E tashme
System Analyzing, Software Engineering, Developing, Testing, Designing using Photoshop, Joomla, Opencart, Virtuemart, Paypal Integreation

Arsimi

Master of Information Technology

University of Colombo, Sri Lanka 2012 - 2014
(2 years)

BSc in Management

Kelaniya Vishwavidyalaya, Sri Lanka 2007 - 2010
(3 years)

Diploma in System Deisgn Analysis

Sri Lanka 2006 - 2008
(2 years)

Kualifikimet

Ethical hacker Competition 2013

ICTA
2013

Kontaktoni Udara M. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

vworker.png Foundation vWorker Member

Aftësitë më të mira

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.