Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$6 USD / orë
Flamuri i BANGLADESH
khulna, bangladesh
$6 USD / orë
Aktualisht është 11:20 p.d. këtu
U bashkua mars 21, 2009
0 Rekomanadimet

Victor M.

@Victor1986

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$6 USD / orë
Flamuri i BANGLADESH
khulna, bangladesh
$6 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Data Entry Expert, Presentation & Graphic Designer

Hi there, I am Victor Majumder and a skilled online and offline data entry expert, database designer, presentation designer, and graphics designer. Hire me for: 1. Data Entry Jobs: Text typing in MS Word or MS Excel, PDF/Image to Word/Excel, Copy/Paste, Tables, Charts, SmartArt, Mail Merge, etc. 2. Database: Access Database design- Table, Reports, Query, etc. Data Entry in Access Database. (According to the given instruction and source.) 3. Presentation: PowerPoint Presentation Design from PDF/Image/Word. 4. Adobe Photoshop: Background Remove, Photo Retouching, Editing, etc. My expertise in Windows and MS Office, along with my accuracy of typing, ensures that my Employer will be satisfied. Thank you.

Kontaktoni Victor M. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kualifikimet

Secondary School Certificate

Jessore Board
2001
Science Group.

Higher Secondery School Certificate

Jessore Board
2005
Science Group.

Botime

IT Column in Computer Protidin

Jugantar
A well known daily news paper of our country named JUGANTAR published my tips & tricks based on Computer almost regulary on their ICT related column "IT Bisawo" for January' 2011 to March' 2011.

Kontaktoni Victor M. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.