Profile cover photo
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$10 USD / orë
Flamuri i UKRAINE
kharkov, ukraine
$10 USD / orë
Aktualisht është 10:20 m.d. këtu
U bashkua nëntor 18, 2010
46 Rekomandime

Sergii T.

@vili1977

monthly-level-three.svg
4,9 (1272 përshtypje)
7,9
7,9
93%
93%
$10 USD / orë
Flamuri i UKRAINE
kharkov, ukraine
$10 USD / orë
99%
Punët e Plotësuara
97%
Brenda Buxhetit
97%
Në Kohë
20%
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

System engineer with experience 14 years.

I have 13 years experience with linux,freebsd,cisco. Cisco ASR1001, ASA 5505,5510, 29xx,19xx,3560,45xx. Programming on Perl,Bash,PHP.

Kontaktoni Sergii T. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portfolio

273682
273682

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 5 nga 50+ përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
5,0
$70,00 USD
As usual Sergi is fast and knows his stuff! No fiddling for days Thank you!
System Admin
Linux
Apache
Nginx
MySQL
J
Flamuri i J L.
@J202206
7 days ago
5,0
£75,00 GBP
Great freelancer, completed all the work quickly and effortlessly.
Python
Linux
Video Broadcasting
C++ Programming
C
Flamuri i Thomas V.
@coldf1re
26 days ago
5,0
$30,00 USD
Excellent professional, quick and very good!
Amazon Web Services
Amazon ECS
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Stefano D.
@StefanoD564
2 months ago
5,0
$30,00 USD
Excellent professional, fast and very competent. I will use your services from now on, I recommend your work.
PHP
Linux
Magento
Apache
Ubuntu
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Juan G.
@juangarciaf
2 months ago
5,0
€10,00 EUR
Great work and great person +++
PHP
Script Install
System Admin
Linux
Apache
+1 më shumë
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Entropiait C.
@EntropiaIT
3 months ago

Përvoja

I am have experince many years with cisco,nginx,apache,php,perl,c++,linux,freebsd.

Wideband
maj 2010 - maj 2018 (8 years)
I am have experince many years with cisco,nginx,apache,php,perl,c++,linux,freebsd.

Arsimi

Network engineer

Lugans'kij Deržavnij Pedagogicnij Universitet im. T.G. Ševcenko, Ukraine 1996 - 2001
(5 years)

Kontaktoni Sergii T. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

general_orientation.png General Orientation Exam 1 85%

Aftësitë më të mira

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.