Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$65 USD / orë
Flamuri i TURKEY
erzincan, turkey
$65 USD / orë
Aktualisht është 9:48 m.d. këtu
U bashkua mars 20, 2009
1 Rekomanadim

Omer S.

@yama25m

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$65 USD / orë
Flamuri i TURKEY
erzincan, turkey
$65 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Website Manager and Pinterest Expert

Hi dear customers, I am in the Internet Marketing sector more then 10 years. I manage a lot of website and blogs that its including the social media, SEO, Article Writing etc. You will see the quality and honest work type with me. I give you the guarantee of satisfaction from my works. I want to give you the advantages of Pinterest about your Affilate Marketings or Website Traffic Needs. I manage more than 10 Pinterest marketing projects that they nearly get 10M impression on pinterest. Feel free for discuss anything. Best Regards..

Kontaktoni Omer S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Arsimi

5

Mansfield University of Pennsylvania, United States 2000 - 2004
(4 years)

Kontaktoni Omer S. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.