Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$4 USD / orë
Flamuri i INDIA
bangalore, india
$4 USD / orë
Aktualisht është 6:46 m.d. këtu
U bashkua mars 19, 2009
0 Rekomanadimet

Santosh H.

@yoursantu

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
0%
0%
$4 USD / orë
Flamuri i INDIA
bangalore, india
$4 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

TECHINDU Inc. (techindu.com)

Web Designer, Developer, Frontend Developer, Hybrid Mobile App Developer, Ability to design in HTML5, CSS3, also use browser scripting language: Javascript, jQuery, and builder tools like, Vue, Angular, React and server side language PHP, JAVA, Node etc..

Kontaktoni Santosh H. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Portofol

11147445
11147410
11147392
4858821
4858803
4858768
11147445
11147410
11147392
4858821
4858803
4858768

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Kontaktoni Santosh H. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.