Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
shadymoustafa

Plant Box Design for Boutique

Plant Box Design for Boutique

Avatari i Përdoruesit
Shady M.
@shadymoustafa
5,0 (6 përshtypje)
4,2
Avatari i Përdoruesit
Shady M.
@shadymoustafa
5,0 (6 përshtypje)
4,2
1723675-box.jpg1723675-box.jpgbox-design-for-plant.jpgbox-design-for-plant.jpg
It's simple and bold - that's how I like to make my designs so it'll be easily distinguished from others. The design also has calming colors that makes it relaxing to look at.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Shady M.
@shadymoustafa
5,0 (6 përshtypje)
4,2
Avatari i Përdoruesit
Shady M.
@shadymoustafa
5,0 (6 përshtypje)
4,2
Punësoni Shady M.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
illustration
graphic design
package design
mockup
adobe photoshop
adobe illustrator
10 qer 2021
Shady M.
@shadymoustafa
5,0 (6 përshtypje)
4,2
Shady M.
@shadymoustafa
5,0 (6 përshtypje)
4,2
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection