Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
vladspataroiu

Dot Cafe

Dot Cafe

Avatari i Përdoruesit
ASV Collective
@vladspataroiu
5,0 (734 përshtypje)
8,4
Avatari i Përdoruesit
ASV Collective
@vladspataroiu
5,0 (734 përshtypje)
8,4
dotcafe.jpgdotcafe.jpg
Logo design for a cafe I did.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
ASV Collective
@vladspataroiu
5,0 (734 përshtypje)
8,4
Avatari i Përdoruesit
ASV Collective
@vladspataroiu
5,0 (734 përshtypje)
8,4
Punësoni ASV Collective
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
logo design
graphic design
corporate identity
adobe illustrator
branding
logo design and branding
cafe
9 qer 2021

Më shumë nga ASV Collective

Imazhi i sendit të portofolit
eight tons
nga vladspataroiu
Imazhi i sendit të portofolit
Tiny Village
nga vladspataroiu
Imazhi i sendit të portofolit
Jasper Law
nga vladspataroiu
ASV Collective
@vladspataroiu
5,0 (734 përshtypje)
8,4
ASV Collective
@vladspataroiu
5,0 (734 përshtypje)
8,4
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection