Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
AllyHelmyy

T-shirt Branding for Move

T-shirt Branding for Move

Avatari i Përdoruesit
Aly H.
@AllyHelmyy
5,0 (9 përshtypje)
4,2
Avatari i Përdoruesit
Aly H.
@AllyHelmyy
5,0 (9 përshtypje)
4,2
4x3-1523946-tshirt.png4x3-1523946-tshirt.png
This project is for a T-shirt design specially made for a brand. I made the design simple and describable, eye relaxing but also catchy, unisex, suitable for all seasons and it can go with a variety of shirt colors.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Aly H.
@AllyHelmyy
5,0 (9 përshtypje)
4,2
Avatari i Përdoruesit
Aly H.
@AllyHelmyy
5,0 (9 përshtypje)
4,2
Punësoni Aly H.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
graphic design
photoshop
photoshop design
t-shirt design
adobe photoshop
adobe illustrator
white
black
10 qer 2021
Aly H.
@AllyHelmyy
5,0 (9 përshtypje)
4,2
Aly H.
@AllyHelmyy
5,0 (9 përshtypje)
4,2
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection