Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
eling88

Cold Brew Coffee | Logo Design

Cold Brew Coffee | Logo Design

Avatari i Përdoruesit
So Y.
@eling88
4,9 (188 përshtypje)
7,6
Avatari i Përdoruesit
So Y.
@eling88
4,9 (188 përshtypje)
7,6
4x3-1532401-coffee-1.png4x3-1532401-coffee-1.png
This is the design of label I made for a contest. The contest requires a design for cold brew bottles. This is intended for the contest holder's coffee shop.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
So Y.
@eling88
4,9 (188 përshtypje)
7,6
Avatari i Përdoruesit
So Y.
@eling88
4,9 (188 përshtypje)
7,6
Punësoni So Y.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
logo design
design
food
adobe indesign
logo
adobe photoshop
adobe illustrator
coffee
logo design and branding
9 qer 2021

Më shumë nga So Y.

Imazhi i sendit të portofolit
Packaging Design - GO BANANAZ
nga eling88
So Y.
@eling88
4,9 (188 përshtypje)
7,6
So Y.
@eling88
4,9 (188 përshtypje)
7,6
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection