Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
naglisgarciav

Headphone Stand | Product Design

Headphone Stand | Product Design

Avatari i Përdoruesit
Naglis G.
@naglisgarciav
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Avatari i Përdoruesit
Naglis G.
@naglisgarciav
0,0 (0 përshtypje)
0,0
1628563-headphone-stand.jpg1628563-headphone-stand.jpg
The employer required a headphone stand designed using two materials: wood and sheet steel. He's looking to develop a series of minimalist, trendy products so he wants them designed.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Naglis G.
@naglisgarciav
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Avatari i Përdoruesit
Naglis G.
@naglisgarciav
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Punësoni Naglis G.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
product design
adobe photoshop
adobe illustrator
fusion360
headphone
10 qer 2021
Naglis G.
@naglisgarciav
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Naglis G.
@naglisgarciav
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection