Foto e kopertinës së profilit
Tani jeni duke ndjekur
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
U anulua me sukses
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$15 USD / orë
Flamuri i INDIA
kollam, india
$15 USD / orë
Aktualisht është 9:35 m.d. këtu
U bashkua mars 17, 2009
0 Rekomanadimet

Anz M.

@anz007

0,0 (0 përshtypje)
0,0
0,0
33%
33%
$15 USD / orë
Flamuri i INDIA
kollam, india
$15 USD / orë
Asnjë
Punët e Plotësuara
Asnjë
Brenda Buxhetit
Asnjë
Në Kohë
Asnjë
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

PHP Developer - Magento Certified Developer - Zend Developer

I am a talented PHP/Magento Developer looking to be hired. I have a strong background in the areas of PHP, Magento-2, Zend and Symfony having worked with them for many years for many companies. I also have professional experience with Javascript and PHP having worked as as Javascript Developer and a PHP Programmer throughout my career. If given an opportunity I would put in my best effort and benefit the company. I am ready to start work on your jobs today.

Kontaktoni Anz M. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Asnjë vlerësim këtu!

Përvoja

SENIOR SOFTWARE DEVELOPER

UST GLOBAL
qer 2012 - sht 2014 (2 years, 3 months)
UST GLOBAL, TRIVANDRUM, KERALA, INDIA Role: Database design Framework setup Design, coding and development

SOFTWARE ENGINEER

CORRA TECHNOLOGY INC
nën 2011 - qer 2012 (7 months, 1 day)
CORRA TECHNOLOGY INC, INFO PARK, COCHIN, KERALA, INDIA Role: Design, coding and development of the project modules Maintenance of the application and bug fixing Setup and implement additional requirements

SENIOR SOFTWARE ENGINEER

PUMEX INFOTECH PVT LIMITED
maj 2010 - tet 2011 (1 year, 5 months)
PUMEX INFOTECH PVT LIMITED, INFO PARK, COCHIN, KERALA, INDIA Role: Team Lead

Arsimi

B Tech Computer Science And Engineering

Cochin University of Science and Technology, India 2003 - 2007
(4 years)

Kualifikimet

Magento Certified Developer Plus

Magento
2012
Magento Certified Developer Plus http://www.magentocommerce.com/certification/directory/dev/300191/

Professional Certificate

Cochin University Of Science And Technology
2007
Bachelor Of Technology in Computer Science And Engineering

Botime

Magento Certified Developer Plus

Magento
Magento Certified Developer http://www.magentocommerce.com/certification/directory/dev/300191/

Kontaktoni Anz M. për punën tuaj

Identifikohu për të diskutuar çdo detaj gjatë bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook
Përdoruesi i mëparshëm Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.