Profile cover photo
Ju tani po ndiqni .
Gabim duke ndjekur përdoruesin.
Ky përdorues nuk lejon përdoruesit për ta ndjekur atë.
Ju jeni ndjekës i këtij përdoruesi.
Plani juaj i anëtarësimit lejon vetëm 0 ndjekje. Përmirësoni planin këtu.
E çndoqët me sukses përdoruesin.
Gabim duke çndjekur përdoruesin.
Ju e keni rekomanduar përdoruesin me sukses
Gabim në rekomandimin e përdoruesit.
Diçka shkoi keq. Rifresko faqen dhe provo sërish.
Emaili u verifikua me sukses.
Avatari i Përdoruesit
$50 USD / orë
Flamuri i INDIA
malappuram, india
$50 USD / orë
It's currently 10:45 p.d. here
Joined mars 3, 2016
98 Rekomandime

Sreeraj V.

@sr33raj

annual-level-four.svg
verified.svg
preferred-freelancer-v2.svg
5,0 (1295 përshtypje)
8,1
8,1
80%
80%
$50 USD / orë
Flamuri i INDIA
malappuram, india
$50 USD / orë
100%
Punët e Plotësuara
95%
Brenda Buxhetit
95%
Në Kohë
13%
Shpeshtësia e Rimarrjes në Punë

Linux, AWS, GCP, Azure, WordPress, PHP Expert

Hi, I am a Linux System Administrator with over 9 years of experience in Web Hosting, Web Security, and Malware Cleanup. I'm experienced in Linux:- Debian, Ubuntu, Centos, Redhat,Fedora, AlmaLinux Cloud:- AWS, Google Cloud, Azure, Ali Cloud, IBM, OVH, Linode, Digitalocean, Vultr, Scaleway Web server:- Apache, Nginx, Litespeed, IIS Database;- MySQL, MariaDB, Postgres, Amazon Aurora Mail server/system:- Zimbra, Postfix, Dovecot, iRedMail, Sendmail ERP/CRM :- Odoo, vTiger, Dolibarr, SugarCRM, SuiteCRM, YetiForce, ERPNext E-Learning/Video conference:- BigBlueButton, BBB API, Greenlight, Jitsi meet, Moodle LMS, Chamilio LMS, Open edx, Scalelite Control panel:- cPanel/WHM, Direct Admin, ISPconfig, Webmin/Virtualmin, CWP, Plesk, Vestacp, Hestia CMS/E-commerce platform:- WordPress, Joomla, Drupal, Magento, Opencart, PrestaShop PHP framework:- Laravel, Codeignitor, Zend Web security:- OWASP top 10, Burp suite, PCI DSS Thanks

Kontakto Sreeraj V. për punën

Identifikohu për të diskutuar detajet nëpërmjet bisedës.

Artikujt e portofolit

Vlerësimet

Ndryshimet u ruajtën
Duke shfaqur 1 - 5 nga 50+ përshtypje
Filtroni vlerësimet sipas:
5,0
$60,00 USD
Great work and even give me suggestions and offers improvements to my website
PHP
Linux
Web Security
HTML
Web Hosting
O
Flamuri i Jose L.
@Originates
8 days ago
5,0
$250,00 USD
Sreeraj V, was really commited to end our project he was really profesional and fast we are really happy with his Job. Thks
WordPress
DNS
Azure
Ubuntu
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Christian M.
@cmodinger
15 days ago
5,0
$50,00 USD
excelent freelancer, they have all knowledge of wordpress and backend
PHP
Website Design
Linux
WordPress
MySQL
+1 më shumë
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Marcos L.
@marcos12
29 days ago
4,8
$60,00 USD
Good Job. Thank You!
PHP
Web Security
WordPress
HTML
Internet Security
L
Flamuri i Luana E.
@luanae
29 days ago
5,0
€50,00 EUR
Perfect and quick , he did the job quickly
PHP
WordPress
CSS
MySQL
HTML
Avatari i Përdoruesit
Flamuri i Christos C.
@mcchristos
1 month ago

Përvoja

Experis IT

System Administrator
jan 2019 - korr 2019 (6 months, 1 day)
Managing servers

Arsimi

BSc Computer Science

University of Calicut, India 2013 - 2016
(3 years)

Kontakto Sreeraj V. për punën

Identifikohu për të diskutuar detajet nëpërmjet bisedës.

Verifikimet

Punonjës i pavarur i preferuar
Identiteti i verifikuar
Pagesa e verifikuar
Numri i telefonit i verifikuar
Emaili i verifikuar
Lidhur me Facebook

Dёshmitё

preferredfreelancer-1.png Preferred Freelancer Program SLA 1 84%

Aftësitë më të mira

PHP
988
HTML
470

Shfleto ekspozita të ngjashme

Përdoruesi i mëparshëm
Pёrdoruesi Pasardhës
Ftesa u dërgua me sukses!
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.