Freelancer belépés punët

Filtër

Kërkimet e mia të fundit
Filtro sipas:
Buxheti
deri në
deri në
deri në
Lloji
Aftёsitё
Gjuhët
  Shteti i punës
  2,000 freelancer belépés punët e gjetura, me çmimin EUR
  Project for Vishesh P. Ka përfunduar left

  Hi Vishesh P.,

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Donjet S. Ka përfunduar left

  Pershendetje! Une punoj per ni Kompany gjermane dhe na duhet ni C# Developer me kontrat Pune fix. Remote ose on Site Te klienti. A keni interes per ni kontrat Pune? Nese Po ti kisha dergu pershrikimin e punes. Pershendetje nga Gjermanija Bajdin Avdylaj

  €238 (Avg Bid)
  €238 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €2765 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Ervin S. Ka përfunduar left

  Pershendetje Paskemi dhe shiptare ketu :) Une doja pak ndihme me zabbix per te krijuar nje template per monitorimin e serviceve specifike te pacemaker, per te pare se ne cilin node jane services dhe a kane kaluar nga nje node tjetrin. A me ndihmon dot me kte?

  €38 (Avg Bid)
  €38 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Biplab P. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Biplab P., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €2 - €2 / hr
  0 ofertat
  Project for Essential S. Ka përfunduar left

  +919057034326 Content me

  €7 - €7
  €7 - €7
  0 ofertat
  Project for Ankita P. Ka përfunduar left

  me apka project bahut hi acche se karunga

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kia S. Ka përfunduar left

  show me demo ??? Django

  €92 - €92
  €92 - €92
  0 ofertat
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Karuna S. Ka përfunduar left

  ok telling me

  €92 / hr (Avg Bid)
  €92 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Ivan S. -- 2 Ka përfunduar left

  msg me bro

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kanika S. Ka përfunduar left

  iffti5teityrytisjtgeykagerulylrayrrysgdgtksidgafjwryliewtryewti

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Rati P. Ka përfunduar left

  kya kara na humko shumaj nahi aa rahi hai

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €9 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kalidas S. Ka përfunduar left

  sir essay job me

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Mostafa S. Ka përfunduar left

  LIND dashboard

  €92 (Avg Bid)
  €92 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €92 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €627 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Yudhishthir S. Ka përfunduar left

  zhndneidhshrnnr

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €10 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Karicke P. Ka përfunduar left

  .plz help me

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Nikita S. Ka përfunduar left

  pushpendra

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Albert S. Ka përfunduar left

  ckemi albert kam nje project ne form detyrash ne probability and statistic mendon se mund

  €37 (Avg Bid)
  €37 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Sarmad S. Ka përfunduar left

  Ramesh meena

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €27 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Shourav S. -- 2 Ka përfunduar left

  abar taka dite ashlam

  €46 (Avg Bid)
  €46 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €46 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €10 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €10 - €10
  0 ofertat
  Project for Poonam S. Ka përfunduar left

  hyuhhjhiu uhh uijj 8iu

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €101 Oferta mesatare
  1 ofertat

  dejbndjednbejHi ejidjeidjeidjeidjeideji

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kevin S. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Kevin S., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €277 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €5 - €5 / hr
  0 ofertat
  €11 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Granit S. Ka përfunduar left

  Pershendetje Granit, fillimisht me fal per pengesen vetem deshta me te pyt se ne qfar forme i ben withdraw parat qe i fiton ne freelancer a kishe mujt me me ndihmi !

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat