Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt

Realizojeni
me Freelancer

Gjeni frymëzim për idenë tuaj më të madhe të ardhshme
Ky brochure design kushton
dhe kërkoi 5 ditë për t'u përfunduar
$70 USD
undefined

Realizojeni
me Freelancer

Imazh i Hero
Ky brochure design kushton
dhe kërkoi 5 ditë për t'u përfunduar
$70 USD
Të gjitha Dizenjim Website Mobile Dizenjim Grafik Dizenjim Logosh Modelim 3D Ilustrim Krijo markë Dizajn Produkti Dizajn Paketimi Wordpress
Ju keni ruajtur një send në koleksionin tuaj.
Ju keni ruajtur një send në koleksioni tuaj.
Ju e keni pëlqyer tashmë këtë objekt.
Ju e keni mospëlqyer tashmë këtë objekt.
Pati një gabim duke u përpjekur për të pëlqyer/mospëlqyer këtë send. Ju lutem rifreskoni faqen dhe provoni përsëri.
Ju keni pëlqyer një send.

Ide marketing të përzgjedhura për ju

Puna e dalluar nga freelancer-at tanë më të mirë
Imazhi i sendit të portofolit
Flyer for an Online Therapy Business
nga RockingGraphics
Imazhi i sendit të portofolit
Social Media Marketing
nga Kiesse
Imazhi i sendit të portofolit
Film Brochure for Stealing Chaplin
nga guradesign0
Imazhi i sendit të portofolit
Creative Instagram Post
nga abrarbhai
Imazhi i sendit të portofolit
Brochure Redesign
nga stylishwork
Imazhi i sendit të portofolit
Banner Design for Website
nga Artkisel
Imazhi i sendit të portofolit
Sports Lounge Flyer Design
nga sofaroyobravo
Imazhi i sendit të portofolit
Instagram Ad Content
nga ecemztrk
Imazhi i sendit të portofolit
Catalog Design
nga fedesoloa
Imazhi i sendit të portofolit
Halloween Flyer Design
nga andreasaddyp
Imazhi i sendit të portofolit
Brochure for an Interior Design Co.
nga Piyushtyagi03
Imazhi i sendit të portofolit
Flyer Design for Leggo Realty
nga ronysaha085
Imazhi i sendit të portofolit
Wholesale Catalog
nga ossoliman
Imazhi i sendit të portofolit
Poster Designs for Social Media
nga TousifAhmed6
Imazhi i sendit të portofolit
Design a Company Brochure
nga mekerdesigner
Imazhi i sendit të portofolit
Dollar Bill Coupon Design
nga antoniustrihatma

Artikujt e lidhur

Mësoni gjithçka rreth marketing
Posteri i Artikullit Kryesor
How to market your startup
Most entrepreneurs fail to grow their startup because they are just not expert marketers. We teach the best marketing strategies that work in 2020.
31 min lexim
31 min lexim
Imazhi i Artikullit
10 free digital marketing courses to help your business
4 min lexim
Imazhi i Artikullit
The ultimate guide to email marketing
7 min lexim
Imazhi i Artikullit
Why you need a social media marketing strategy
10 min lexim
Imazhi i Artikullit
10 free digital marketing courses to help your business
Imazhi i Artikullit
The ultimate guide to email marketing
Imazhi i Artikullit
Why you need a social media marketing strategy

Fito para duke punuar freelance

Projektet më të fundit marketing
SoilnWater
~$20 – 170 USD
Postuar 11 minutes ago
SoilnWater.in is a website that revolves around Property Market & Businesses related to property. This is a free to use website that provides a platform for Construction Business , Material & Machine Sellers, Contractors, Consultants, Property Buy/ Sell / Rent & Homestay & PG. I am looking for freelancers ready to work locally / nationally to create awareness and connect buyers and sellers to my website. You may use Social media marketing / Tele calling / Referal marketing / email marketing, or any other marketing method(s) to educate people.You will be paid for the number or users that join & post their products. Good hard working people can expect long term association with the company and a good amount of growth in the future.
Internet Marketing Telemarketing Sales Marketing Advertising Internet Marketing Telemarketing
+3 më shumë
çmim fiks
ende asnjë ofertë
0,0
im looking for an hubspot expert
$30 – 250 USD
Postuar 12 minutes ago
im looking for an hubspot marketing expert
Internet Marketing Google Adwords Facebook Marketing Marketing Email Marketing Internet Marketing Google Adwords
+3 më shumë
çmim fiks
3 oferta
5,0
(12 përshtypje)
SEO Backlink and Keywords ranking
~$8 – 20 USD
Postuar 22 minutes ago
Need to improve ranking and backlinks for Financial Company in Dubai
Internet Marketing SEO Link Building Marketing Search Engine Marketing Internet Marketing SEO
+3 më shumë
çmim fiks
21 oferta
0,0
DigitalcMarketing
~$511 – 1 022 USD
Postuar 33 minutes ago
Hi Respected Sir/Madam, We hope that you are doing well. We are looking an digital marketer who can promote our app in low budget because we are looking 20k+ download in few days. Regards Kirubakarn
Internet Marketing Facebook Marketing Marketing Advertising Social Media Marketing Internet Marketing Facebook Marketing
+3 më shumë
çmim fiks
4 oferta
0,0
SEO For my Website -- 2
~$20 – 170 USD
Postuar 40 minutes ago
Hello, My website www.srikalahasthitemple.com is showing in 5th page of Google and i need to get it in top page. I need an SEO expert who can help me to get it done.
Internet Marketing SEO Link Building Marketing Internet Marketing SEO
+2 më shumë
çmim fiks
38 oferta
5,0
(2 përshtypje)
tele calling and client follow up
~$20 – 170 USD
Postuar 47 minutes ago
need someone from India good in Hindi and English preferable a girl to help me collect client feedback and marketing follow up to enhance my sales. Any other additional Indian language will be advantages.
Telemarketing Sales Marketing Leads Voice Talent Telemarketing Sales
+3 më shumë
çmim fiks
7 oferta
4,9
(18 përshtypje)
Want Lead Generation
$10 – 30 USD
Postuar 48 minutes ago
I want a lead generation for B2C business Currently we are working to expanding our business.we want you to find new potential customers. For each signed customer the freelancer will receive 15$The main benefit is that in one month you can make up to 140$. If you are curious to find more details so comment section or give as private message. We will offer you all the information you need. We are waiting for you!
Internet Marketing Marketing Advertising Leads Lead Generation Internet Marketing Marketing
+3 më shumë
çmim fiks
2 oferta
0,0
COSMETICS IN EGYPT
~$36 – 304 USD
Postuar 52 minutes ago
NEED A MARKET REASERCH, AND ANALYS
Research Marketing Report Writing Business Analysis Market Research Research Marketing
+3 më shumë
çmim fiks
14 oferta
0,0
Shiko më shumë
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection