Find Jobs
Hire Freelancers

Punëso ekspert
Logistics Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Logistics Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Logistics Experts

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Pinky D.
Logistics Expert
$15 për orë
4,9 (1460 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Graphix Power
Logistics Expert
₹10 për orë
4,8 (756 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg
Shamsul I.
Logistics Expert
$20 për orë
4,9 (732 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Imran K.
Logistics Expert
$35 për orë
4,9 (667 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg
Juan Manuel G.
Logistics Expert
$15 për orë
5,0 (616 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Raja Rajeswari S.
Logistics Expert
₹30 për orë
5,0 (458 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Arwa M.
Logistics Expert
$10 për orë
4,9 (423 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
Junaid Ali K.
Logistics Expert
$50 për orë
4,8 (400 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Logistics Experts
Klientët vlerësojnë Logistics Experts
4.88 nga 5
from 14 437 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Logistics Expert

Logistics and Shipping refers to the management and transfer of products from the place of manufacture to the location where they will either be consumed or sold in retail. It is a crucial component of the supply and value chain in almost all industries. Once your products are ready for consumption, you will require logistics and shipping activities for distribution.
It is a complex process that involves several stages. Depending on the product that you are manufacturing and where you are marketing it, the shipping process may also involve several transportation networks such as road, rail, air or water transport.
Looking for an expert to cater to your logistics and shipping needs? Why not hire a professional? On Frelancer.com you will find several freelance logistic and shipping experts who will handle all of these tasks and more for you!
Some of these tasks include:
Material handling and packaging
Inventory management
Procurement
Warehousing
Transportation
Supply chain management
Shipping security
Customs service
Sounds like the perfect solution but you have a few concerns about finding someone you can rely on to do a good job? You have nothing to worry about! Freelancer.com provides an open platform where prospective clients can check a freelancer’s credentials to ensure that they can deliver on their promise. You can also check the testimonials left by other clients, which will give you a good idea of the quality of work that the freelancer delivers.
When you post a project for a logistics shipping expert on Freelancer.com, you have total control over all aspects of the job. You can scrutinize all bids that you receive and have further discussions with a few shortlisted freelancers to ensure that they understand what is involved.
Once you get the first assignment completed and if you are impressed with the job done, you can re-hire the freelancer for your next project.
Why get bogged down in the logistics and shipping process when it is easier and more efficient to outsource it? Hire an experienced logistics and shipping expert from Freelancer.com today.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Logistics Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Logistics Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Logistics
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
70.2M
70.2M
Përdorues të regjistruar
23.2M
23.2M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

General Full Load Packing & Shipping Pallets (Less Than a Load) Heavy Haulage Trucking Removal Services Caravan or Camper Trailer Trucks or Prime Movers Livestock Trailers to be towed Bicycle Courier Shipping Containers Motorcycle Courier Pallets (Full Load) Import/Export Pilot Work Cargo Freight Truck Courier Haulier Flatbed Trucking Trucking
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.