Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
WordPress Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso WordPress Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është WordPress?

WordPress is a free and open source content management system based on PHP and MYSQL. With free hosting and support, it has never been easier to start a blog.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni a WordPress Developer

On Freelancer.com you can find WordPress developers that can help you make an awesome WordPress template or plugin for your website or blog site.

Punëso WordPress Developers

Avatari
Mamdouh Ezz Samy K.
WordPress Developer
$60 për orë
5,0 (182 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-two.svg
Anupam M.
WordPress Developer
₹25 për orë
5,0 (29 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Jalpa S.
WordPress Developer
$25 për orë
5,0 (6 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Attari Bros
WordPress Developer
$25 për orë
4,8 (6669 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Elite Information Tech
WordPress Developer
$10 për orë
4,9 (6576 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Seabit Media
WordPress Developer
$30 për orë
4,9 (6112 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Dezine Geek
WordPress Developer
$25 për orë
4,9 (5642 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
colorgraphicz
WordPress Developer
$10 për orë
4,8 (5268 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë WordPress Developers
Klientët vlerësojnë WordPress Developers
4.85 nga 5
from 948 383 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë WordPress Developer

WordPress is a tool used to create websites and is, according to the experts, the most straightforward to use content management system (CMS) in operation today. If you are unfamiliar with WordPress and what a WordPress website or template can do for you then here are some facts and stats which will make you see exactly why WordPress is taking the web developing world by storm!
More than 74,000,000 (that's over 74 MILLION!) websites are WordPress websites
WordPress websites account for more than 18% of ALL websites in the world
'WordPress' and WordPress related terms such as 'WordPress website' 'WordPress design' and 'WordPress template' are searched on Google over 37,000,000 times a month.
22% of new domains are registered as a WordPress website
The WordPress platform has been downloaded a staggering 46,000,000 times
With these figures in mind, it's glaringly obvious that with the popularity of the web design program increasing day by day, if you don't have sound knowledge of WordPress design, and you are looking to host your domain through a WordPress website then you need an expert who does!
Freelancer.com has over 100,000 WordPress developers in the community who can help you with the following:
WordPress installation
WordPress design
Website templates
Customised WordPress themes
WordPress troubleshooting
WordPress compatible store and shopping cart
Hiring a freelance WordPress designer or developer will help take your company website to the next level and increase the strength of your brand within the market for a fraction of the cost you would incur to hire a WordPress professional through a web design company.
Freelance web designers with key skills in WordPress will charge you less as they commonly work from home and have fewer overheads. As a result, this means that they can pass those savings onto you allowing your budget to be spent elsewhere.
WordPress designers on Freelancer.com are contracted to your job and paid based on their output; if you agree on a reasonable time limit and the task is completed within that time you won't incur any hidden extra costs. Web designers on Freelancer.com who are experienced in WordPress have a history of proven results in providing a first-class service for minimum cost to your organisation.
Freelance WordPress designers are also more flexible meaning that your task will be completed much sooner than employing a contractor through a traditional web design company.
You may be looking to start up a new business, and this is your first website, you might be expanding your existing portfolio, or perhaps you're well-established and simply looking to change over to a different CMS - whatever your situation, the intricacies of WordPress design require a WordPress professional with in-depth knowledge to make sure your next move is successful.
Freelancer.com can provide you with the right person to meet your needs without you having to make a commitment to long-term employment - at least until you've sampled their skills, eliminating the risk of someone telling you in an interview that they can do something that they can't!
 
 
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një WordPress Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një WordPress Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e WordPress
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$10 USD për 1 ditë.
Redaktim.
Zbulo më shumë
Redaktim.
$50 USD për 1 ditë.
Artikull.
Zbulo më shumë
Artikull.
$26 USD për 1 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$27 USD për 7 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$20 USD për 5 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$350 USD për 7 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$350 USD për 5 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$300 USD për 5 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Airtable Modding Draw.io Apple Safari Pentaho IBM Tririga Bluetooth Low Energy (BLE) Creo FLANN GatsbyJS AutoHotkey Scrum Salesforce Commerce Cloud Database Administration ArcMap Keras OpenVPN Quarkus TYPO3 MetaTrader 4
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.