Find Jobs
Hire Freelancers

Punëso ekspert
Writers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Writer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Writers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
BRD Global Translations
Writer
$30 për orë
4,9 (1877 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Rashid Q.
Writer
$30 për orë
4,8 (1831 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
US Language Solutions
Writer
$50 për orë
4,9 (1700 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-two.svg
Benni Translation Service
Writer
$25 për orë
4,9 (1505 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Mark H.
Writer
$30 për orë
5,0 (1483 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
George M.
Writer
$25 për orë
4,8 (1455 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg
HireSEOAnalyser
Writer
₹15 për orë
4,9 (1405 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
David Dundas
Writer
€35 për orë
5,0 (1249 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Writers
Klientët vlerësojnë Writers
4.87 nga 5
from 106 905 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Writer

Writing is the craft and skill of creating meaningful content. A freelance Writing expert can create written content for any purpose you require, such as website content, articles, press releases, blog posts, product descriptions, or social media content. When interviewing Writing experts, determine the complexity of the task they will be working on. This will help you estimate how long it would take to complete a project and aid you in setting reasonable rates. To make sure they are properly qualified and understand what is to be performed, have them submit a sample piece of work related to your project. You can expect to pay an experienced professional writer between $20 and $50 per hour depending on the difficulty of the task and their experience. Hiring a Writing expert through Freelancer.com provides access to a database of experienced professionals who can perform quality work for a reasonable fee. Get started today and benefit from the distribution and promotion offered by Freelancer.com’s platform.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Writer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Writer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Writing
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$10 USD për 1 ditë.
Redaktim.
Zbulo më shumë
Redaktim.
$50 USD për 1 ditë.
Artikull.
Zbulo më shumë
Artikull.
$26 USD për 1 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$27 USD për 7 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$20 USD për 5 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$350 USD për 7 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$350 USD për 5 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$300 USD për 5 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
69.1M
69.1M
Përdorues të regjistruar
23.1M
23.1M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Product Descriptions Editing Content Writing Proofreading Case Study Writing Ghostwriting Book Writing Taglines Pitch Deck Writing Poetry Business Plan Writing Travel Writing Business Writing Blogging Romance Writing Educational Research Cover Letter Survey Research Slogans Wikipedia
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.