Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
undefined Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Flutter Engineers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Flutter Engineer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është Flutter?

Flutter is a mobile application development framework developed by Google. Flutter works in both iOS and Android, so you can build an app once and deploy to each store quickly.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni a Flutter Engineer

Në freelancer.com ju mund të punësoni a Flutter Engineer për të punuar në të gjitha llojet e punëve Flutter. Nuk ka rëndësi sa është buxheti juaj, ne kemi freelancer-in e duhur për punën tuaj Flutter.

Punëso Flutter Engineers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Narola Infotech
Flutter Engineer
$20 për orë
4,5 (1868 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Imara Software Solutions
Flutter Engineer
$35 për orë
4,9 (1611 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Nimbyist Technologies
Flutter Engineer
$18 për orë
4,9 (1425 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg Techpenta
Flutter Engineer
₹25 për orë
4,9 (1060 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Crea8ive Crowd
Flutter Engineer
₹20 për orë
4,7 (1051 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg Farah S.
Flutter Engineer
$50 për orë
4,9 (978 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg Khalid F.
Flutter Engineer
$30 për orë
4,9 (957 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Shahbaz Ahmed K.
Flutter Engineer
$20 për orë
4,9 (949 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Flutter Engineers
Klientët vlerësojnë Flutter Engineers
4.82 nga 5
from 128 075 reviews

Si të punësoni një freelancer të mirë Flutter Engineer

Flutter is an open-source mobile app SDK that helps developers and designers build native interfaces for iOS, Android. It provides enough functionality to handle the basics of mobile development such as rendering materials, animations, gestures and a lot more.
There are very few qualified flutter experts worldwide, and the demand for their services has increased dramatically in recent years. The price for hiring a freelance flutter expert depends on the type of app you need developed, your budget and timeframe for the project.  Flutter expert cost will also depend on a lot of factors like location, experience, type of work and the complexity level of it.
Hiring a flutter expert can be a challenge when you don't know where to look. Freelancer makes it easy to find the right freelancer for your project. Get connected with one of our highly vetted flutter experts today!

Is Flutter good for freelancing?

Yes, Flutter is good for freelancing. Here are some reasons why: Flutter is portable - you can code once and deploy to multiple platforms, which is great for freelancers who want to provide their services to a wide range of clients. The barrier to entry with Flutter is low - it's easy to pick up and learn, so you don't need to be an expert engineer to get started. You can use Flutter for both cross-platform app development and web development, giving you plenty of flexibility as a freelancer. There's a growing community of Flutter developers, so it's easy to find support and collaborators if you need them.

How much does it cost to hire a Flutter developer?

It depends on the experience of the developer and the country they are located in. Generally, Flutter development costs between $50-150/hour, but can be more or less depending on the circumstances. Flutter is a new mobile development framework from Google that is growing in popularity. Some freelance developers may be familiar with it, while others may not. If you're looking for a freelance developer, it's best to ask about their experience and whether they have worked with Flutter before.

Is Flutter better than react native?

Flutter and React Native are both great frameworks for developing cross-platform mobile apps. Both have their pros and cons, but in general, I would say that Flutter is a bit better than React Native. One of the biggest advantages of Flutter is that it is a freelance developer's dream. There is no need to learn two different languages (JavaScript and React) in order to develop apps using React Native - you can use Dart, which is a very concise and easy-to-learn language. Another advantage of Flutter is its rich set of widgets. If you are looking to create beautiful, high-quality user interfaces, then Flutter is definitely the way to go.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Flutter Engineer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Flutter Engineer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Flutter
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
64.5M
64.5M
Përdorues të regjistruar
22.3M
22.3M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

LabVIEW Delphi Apple Safari Network Monitoring IBM Tivoli Google Checkout ACARS Nest.js Ray-tracing Call Control XML Asterisk PBX P2P Network Adobe Systems Microsoft Visio Dovecot Hybrid App Shopping Carts ARKit Smarty PHP GIMP
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.