Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt

Realizojeni
me Freelancer

Gjeni frymëzim për idenë tuaj më të madhe të ardhshme
Ky product project kushton
dhe kërkoi 5 ditë për t'u përfunduar
$150 USD
undefined

Realizojeni
me Freelancer

Imazh i Hero
Ky product project kushton
dhe kërkoi 5 ditë për t'u përfunduar
$150 USD
Të gjitha Dizenjim Website Mobile Dizenjim Grafik Dizenjim Logosh Modelim 3D Ilustrim Krijo markë Dizajn Produkti Dizajn Paketimi Wordpress
Ju keni ruajtur një send në koleksionin tuaj.
Ju keni ruajtur një send në koleksioni tuaj.
Ju e keni pëlqyer tashmë këtë objekt.
Ju e keni mospëlqyer tashmë këtë objekt.
Pati një gabim duke u përpjekur për të pëlqyer/mospëlqyer këtë send. Ju lutem rifreskoni faqen dhe provoni përsëri.
Ju keni pëlqyer një send.

Ide product design të përzgjedhura për ju

Puna e dalluar nga freelancer-at tanë më të mirë
Imazhi i sendit të portofolit
Headphone Stand | Product Design
nga naglisgarciav
Imazhi i sendit të portofolit
Letterbox | Product Design
nga Ilmarcolino
Imazhi i sendit të portofolit
Drone in Box
nga stoth
Imazhi i sendit të portofolit
3D Decorative Tile | Product Design
nga cihanbige
Imazhi i sendit të portofolit
Security Product Design
nga gane32810
Imazhi i sendit të portofolit
Watch | Product Design
nga YigitC
Imazhi i sendit të portofolit
Industrial Patient Table
nga kvp77
Imazhi i sendit të portofolit
Jewelry Case | Product Design
nga AmroSuliman
Imazhi i sendit të portofolit
Plastic Case
nga AbdulRehman711
Imazhi i sendit të portofolit
Bench Seats | Product Design
nga AnwarDM
Imazhi i sendit të portofolit
PCB Housing
nga sivap0890
Imazhi i sendit të portofolit
Food Delivery Robot
nga kvp77
Imazhi i sendit të portofolit
Bike Light Design
nga alejandrouseche
Imazhi i sendit të portofolit
Fitness Band Design
nga SK813
Imazhi i sendit të portofolit
Liquid Dispenser Prototype
nga BeregFILM
Imazhi i sendit të portofolit
Bluetooth Speaker | Product Design
nga kvp77

Artikujt e lidhur

Mësoni gjithçka rreth product design
Posteri i Artikullit Kryesor
What product designers can learn from Disney Plus' mistakes
Disney Plus has arrived with a library full of amazing content, and a product full of bugs. Here's what you can learn from their launch.
6 min lexim
6 min lexim
Imazhi i Artikullit
A beginner's guide to designing and building a physical product
9 min lexim
Imazhi i Artikullit
Marketing your physical product
6 min lexim
Imazhi i Artikullit
How to get your product into stores
6 min lexim
Imazhi i Artikullit
A beginner's guide to designing and building a physical product
Imazhi i Artikullit
Marketing your physical product
Imazhi i Artikullit
How to get your product into stores

Fito para duke punuar freelance

Projektet më të fundit product design
i need rhino expert
~$8 – 20 USD
Postuar 1 hour ago
need jewellery to be designed
CAD/CAM 3D Rendering Solidworks Product Design 3D Modelling CAD/CAM 3D Rendering
+3 më shumë
E vulosur
çmim fiks
3 oferta
4,8 (91 përshtypje)
Design a small one-piece manifold
~$11 – 19 USD për orë
Postuar 2 hours ago
Design a small one-piece manifold and possibly produce CNC machining plans to create the manifold from steel (photos and drawings attached)
CAD/CAM Solidworks Mechanical Engineering AutoCAD Product Design CAD/CAM Solidworks
+3 më shumë
tarifa për orë
15 oferta
0,0
I need CAD jewelry drawings for 3D molds
$30 – 250 USD
Postuar 1 hour ago
I have a very small online jewelry business and have a few very basic pieces I need drawn out. Thank you, Tracy
CAD/CAM AutoCAD Product Design 3D Modelling CAD/CAM AutoCAD
+2 më shumë
çmim fiks
10 oferta
0,0
Viribus pill
$1 500 – 3 000 USD
Postuar 13 hours ago
Pharmaceutical product needs to launch and create packaging for it need full design and concept design
Graphic Design Corporate Identity Covers & Packaging Brochure Design Product Design Graphic Design Corporate Identity
+3 më shumë
çmim fiks
25 oferta
0,0
Build a new hoverboard
$30 – 250 USD
Postuar 13 hours ago
I was looking for a product engineer or product designer for create a new hoverboard in 2D and 3D design. I need that you create a design, draft mechanism and etc. The ideia, it is create a new hoverboard without using electricity. Using only a Mechanical parts and a wonderful design. If you are interesting about the project,we can talk more about the concept. Thanks.
Engineering 3D Rendering Solidworks Product Design 3D Modelling Engineering 3D Rendering
+3 më shumë
çmim fiks
17 oferta
0,0
Erstellen sie mit ein Elektronisches Tauch Set
~$891 – 1 781 USD
Postuar 14 hours ago
Ich brauche ein Produkt das fast so ist wie dieses, nur das dieses Produkt im Anhang sehr teuer ist und ich dieses Produkt billiger verkaufen will. Dieses Produkt soll massiv hergestellt werden.
Product Design Post-Production Product Design Post-Production
çmim fiks
6 oferta
0,0
Food van design
~$11 – 19 USD për orë
Postuar 19 hours ago
Hi I need signage and logo designed for a food van I manufacture these vans and have one ready for signage now
Graphic Design Logo Design Photoshop Illustrator Product Design Graphic Design Logo Design
+3 më shumë
tarifa për orë
63 oferta
0,0
Product and packaging design
~$23 – 188 USD
Postuar 1 day ago
We are launching a makeup brand and already working on some new products. Looking for someone to design the packaging and put logos on products.
Graphic Design Corporate Identity Covers & Packaging Brochure Design Product Design Graphic Design Corporate Identity
+3 më shumë
çmim fiks
51 oferta
0,0
Shiko më shumë
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection