Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Packaging Designers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Packaging Designer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Packaging Designers

Avatariverified.svg Attari Bros
Packaging Designer
$25 për orë
4,8 (6469 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg theDesignerz
Packaging Designer
$25 për orë
4,9 (5842 punë)
Shihni Profilin
Avatari Dezine Geek
Packaging Designer
$25 për orë
4,9 (5447 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg flyerEXPERT
Packaging Designer
$15 për orë
4,9 (3580 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Mahamud R.
Packaging Designer
$20 për orë
4,9 (3099 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg ExpertART
Packaging Designer
$18 për orë
4,9 (2979 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Edesigne Solution
Packaging Designer
₹25 për orë
4,9 (2674 punë)
Shihni Profilin
Avatari Technospike IT Solutions
Packaging Designer
$20 për orë
4,8 (2061 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Packaging Designers
Klientët vlerësojnë Packaging Designers
4.89 nga 5
from 106 910 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Packaging Designer

Packaging Design is the creative practice of making a package attractive and effective while still being cost-efficient. It is the coordination between graphics, structural design, materials and functional requirements that give the product a unique brand identity, to entice consumers and protect the product itself.
Depending on their skill level and expertise, a freelance Packaging Design professional could create entire packaging line systems, produce custom label design, develop cost-effective material packaging solutions or refine the current packaging of existing products. Some professionals could even conceptualize designs for promotional activities.
When hiring a freelance Packaging Design Professional, take note of their portfolio and experience, as well as their communication style - as this is all vital for successful collaboration. Most experienced professionals usually charge an hourly rate in the range of $20 to $80 per hour.
Hire a skilled Packaging Design Professional on Freelancer.com for an experienced professional touch to your product and branding needs. With the pool of global talent looming in the platform, you'll be able to find someone fits your budget and needs easily from anywhere around the world. Freelancer has a wide array of options so you can find someone perfect for your project without breaking the bank! Hire now to get one step closer to your dream product!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Packaging Designer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Packaging Designer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Packaging Design
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.8M
66.8M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Facade Design Video Services Game Trailer Interior Design Alto Flute Blog Design BricsCAD Pattern Making Flyer Design Mentimeter Digital Cinema Packages Watercolor Painting 2D Game Art Town Planning A/V Engineering ActionScript Adobe Flash Product Photography Building Regulations Procreate
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.