Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt

Realizojeni
me Freelancer

Gjeni frymëzim për idenë tuaj më të madhe të ardhshme
Ky wordpress project kushton
dhe kërkoi 6 ditë për t'u përfunduar
$275 USD
undefined

Realizojeni
me Freelancer

Imazh i Hero
Ky wordpress project kushton
dhe kërkoi 6 ditë për t'u përfunduar
$275 USD
Të gjitha Dizenjim Website Mobile Dizenjim Grafik Dizenjim Logosh Modelim 3D Ilustrim Krijo markë Dizajn Produkti Dizajn Paketimi Wordpress
Ju keni ruajtur një send në koleksionin tuaj.
Ju keni ruajtur një send në koleksioni tuaj.
Ju e keni pëlqyer tashmë këtë objekt.
Ju e keni mospëlqyer tashmë këtë objekt.
Pati një gabim duke u përpjekur për të pëlqyer/mospëlqyer këtë send. Ju lutem rifreskoni faqen dhe provoni përsëri.
Ju keni pëlqyer një send.

Ide wordpress të përzgjedhura për ju

Puna e dalluar nga freelancer-at tanë më të mirë
Imazhi i sendit të portofolit
Book Publishing Website
nga syrwebdevelopmen
Imazhi i sendit të portofolit
Redesign for a Food Delivery App
nga KishanSunar
Imazhi i sendit të portofolit
Homepage Mockup - Life Insurance Co.
nga webninjaz
Imazhi i sendit të portofolit
Air Conditioning Website
nga majadzunja45
Imazhi i sendit të portofolit
Design and Rebuild WordPress Site
nga khubaib411
Imazhi i sendit të portofolit
Mockup Design for a Food Website
nga AmaniHaki
Imazhi i sendit të portofolit
WordPress Site for a Beverage Co.
nga nownilanjan
Imazhi i sendit të portofolit
WordPress Development
nga taposmukherjee25
Imazhi i sendit të portofolit
Landing Page + Product Page
nga Berkcivelek
Imazhi i sendit të portofolit
Build a Coaching Website
nga mnislamsaju2
Imazhi i sendit të portofolit
Website Design for an African NGO
nga ahmedshafiqqq
Imazhi i sendit të portofolit
Mockups for E-commerce Site
nga urfi
Imazhi i sendit të portofolit
Blogger Template
nga MubarakHossein
Imazhi i sendit të portofolit
Landing Page for Interview Tool
nga blackeye77
Imazhi i sendit të portofolit
WordPress Redesign
nga gravitygraphics7
Imazhi i sendit të portofolit
Website Design for a Consumer Shop
nga sneha15112018

Artikujt e lidhur

Mësoni gjithçka rreth wordpress
Posteri i Artikullit Kryesor
How to create a very pretty WordPress website with Elementor
Thanks to Elementor anyone can transform Wordpress into a stunning drag and drop website builder. We'll show you how.
14 min lexim
14 min lexim
Imazhi i Artikullit
How to get a Wordpress template designed
10 min lexim
Imazhi i Artikullit
Our 10 favorite free WordPress templates
7 min lexim
Imazhi i Artikullit
Wix vs WordPress: Who wins the website wars?
12 min lexim
Imazhi i Artikullit
How to get a Wordpress template designed
Imazhi i Artikullit
Our 10 favorite free WordPress templates
Imazhi i Artikullit
Wix vs WordPress: Who wins the website wars?

Fito para duke punuar freelance

Projektet më të fundit wordpress
Build me a website
~$14 – 21 USD për orë
Postuar 1 minute ago
We are a CCTV Company Based In Bangalore, Looking for Wordpress Website builder...
PHP Website Design Graphic Design WordPress HTML PHP Website Design
+3 më shumë
tarifa për orë
11 oferta
0,0
A PHP Developer Is Needed
$10 – 30 USD
Postuar 1 minute ago
I need a WordPress Plugin that will allow me to [1] find LinkedIn company page details using a set of parameters [ location, industry, title, and keyword ], [2] create a set of email formats [ first@, last@, flast@, lfirst@, firstlast@, first.last@, etc. ] to guess the company email of the employee returned by the above title parameter. [3] verify the projected emails using the same email verification logic used by https://email-checker.net/check. I want the script to work without connecting my LinkedIn account. I want the final output [ name, title, email, company, website, industry, keyword, country, state, city ] in a CSV file format. Check the project requirements below: https://docs.google.com/document/d/1Pc1ylJzVuWBSX3iYsY6wKFiA9CaDedL2vtd0qLN13zQ/edit?usp=sharing Please tell me your budget and deadline.
PHP WordPress Plugin PHP WordPress
+1 më shumë
çmim fiks
3 oferta
4,3 (5 përshtypje)
Build me a website
~$297 – 891 USD
Postuar 3 minutes ago
Someone to build me a new website with the newest and upgraded features and design And also help me fill the website with contents of data I have
PHP Website Design Graphic Design WordPress HTML PHP Website Design
+3 më shumë
çmim fiks
64 oferta
0,0
I need a social media manager and Wordpress website
~$169 – 506 USD
Postuar 4 minutes ago
Clothing and fashion company Currently into retail and wholesale Want to have a online presence Insta and Facebook page Even need a Wordpress website for same
WordPress Facebook Marketing Social Media Marketing Digital Marketing Instagram Marketing WordPress Facebook Marketing
+3 më shumë
çmim fiks
10 oferta
0,0
Need a wordpress theme created or edited to exact specifications
~$120 – 401 USD
Postuar 5 minutes ago
Hello, This project involves either finding a suitable existing theme and editing it to meet our needs or creating such a theme. We do not need any pages created. We need: 1. A navigation bar/menu created for desktop and mobile 2 A footer developed for desktop and mobile 3. A posts landing page for desktop and mobile This theme needs to be compatible with using the builder beaver plugin. We will be using this to create our own page content. We have very detailed specifications in a mockup for what needs to be built see: https://app.moqups.com/YBqnR4qMPV/view/page/ad64222d5 It is important the instructions on the mockup document are followed. THIS PROJECT WILL BE TAKING PLACE ON A CLEAN INSTALL OF WORDPRESS. IF YOU ARE GOING TO EDIT A THEME FEEL FREE TO CHOOSE WHATEVER THEME YOU THINK WILL WORK BEST TO ACHIEVE THE INSTRUCTIONS SPECIFIED. WHAT IS MOST IMPORTANT IS THAT ALL INSTRUCTIONS ON THE MOCKUP DOCUMENT ARE ACHIEVED.
PHP Website Design WordPress CSS HTML PHP Website Design
+3 më shumë
çmim fiks
41 oferta
4,4 (40 përshtypje)
Build me a website -- 2
~$8 – 20 USD
Postuar 8 minutes ago
We are a CCTV Company Based In Bangalore, Looking for Wordpress Website builder.....
Website Design WordPress Website Design WordPress
çmim fiks
13 oferta
5,0 (1 vlerësim)
Honest WordPress and Laravel developer for Monthly Work
$250 – 750 USD
Postuar 13 minutes ago
I need an honest and hard-working developer well versed with WordPress and Laravel. My monthly budget is $750. If you agree with this, please bid with the words, I am an honest and hard-working WP and Laravel developer you are looking for. Thanks
PHP Website Design WordPress HTML Laravel PHP Website Design
+3 më shumë
çmim fiks
47 oferta
0,0
wordpress developer needed
~$8 – 20 USD
Postuar 14 minutes ago
i messed up my domain cpanal and need a supervision. i have both my domain and subdomain websites backed up along with the data base. i want both of them live again but i have mistakenly disturbed the file manager cpanal. need someone to fix it asap
PHP Website Design WordPress CSS HTML PHP Website Design
+3 më shumë
çmim fiks
8 oferta
0,0
Shiko më shumë
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection