Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt

Realizojeni
me Freelancer

Gjeni frymëzim për idenë tuaj më të madhe të ardhshme
Ky website design kushton
dhe kërkoi 9 ditë për t'u përfunduar
$200 USD
undefined

Realizojeni
me Freelancer

Imazh i Hero
Ky website design kushton
dhe kërkoi 9 ditë për t'u përfunduar
$200 USD
Të gjitha Dizenjim Website Mobile Dizenjim Grafik Dizenjim Logosh Modelim 3D Ilustrim Krijo markë Dizajn Produkti Dizajn Paketimi Wordpress
Ju keni ruajtur një send në koleksionin tuaj.
Ju keni ruajtur një send në koleksioni tuaj.
Ju e keni pëlqyer tashmë këtë objekt.
Ju e keni mospëlqyer tashmë këtë objekt.
Pati një gabim duke u përpjekur për të pëlqyer/mospëlqyer këtë send. Ju lutem rifreskoni faqen dhe provoni përsëri.
Ju keni pëlqyer një send.

Ide website design të përzgjedhura për ju

Puna e dalluar nga freelancer-at tanë më të mirë
Imazhi i sendit të portofolit
Space Themed Website Design
nga syrwebdevelopmen
Imazhi i sendit të portofolit
Adoku.ca - Marketing Agency Website
nga nandrei89
Imazhi i sendit të portofolit
Web Design and Development for EWG
nga tarikjamil
Imazhi i sendit të portofolit
Web Development for a Shopify Store
nga srinivasmmishra
Imazhi i sendit të portofolit
Website Design for an African NGO
nga ahmedshafiqqq
Imazhi i sendit të portofolit
Website Design for a Consumer Shop
nga sneha15112018
Imazhi i sendit të portofolit
Website Design for NZ Architects
nga doomshellsl
Imazhi i sendit të portofolit
UI/UX for Cryptocurrency Exchange
nga adarshkjames
Imazhi i sendit të portofolit
Website for Picture Print Shop
nga happyweekend
Imazhi i sendit të portofolit
Air Conditioning Website
nga majadzunja45
Imazhi i sendit të portofolit
Personal Training Website
nga paulmkhonta
Imazhi i sendit të portofolit
Website Redesign
nga creativemz2004
Imazhi i sendit të portofolit
Website Design for a Design Agency
nga shahinaakhter
Imazhi i sendit të portofolit
E-commerce Website Development
nga cemalib
Imazhi i sendit të portofolit
Custom Design - Furniture Website
nga mdataur15
Imazhi i sendit të portofolit
Landing Page - Rubikly Agency
nga wilverfox

Artikujt e lidhur

Mësoni gjithçka rreth website design
Posteri i Artikullit Kryesor
The ultimate guide to hiring a web developer in 2021
If you want to stay competitive in 2021, you need a high quality website. Learn how to hire the best possible web developer for your business fast.
11 min lexim
11 min lexim
Imazhi i Artikullit
15 step guide to building a remarkable website in 2021
13 min lexim
Imazhi i Artikullit
Why your website's speed matters and what to do about it
13 min lexim
Imazhi i Artikullit
Why your website must be mobile responsive
6 min lexim
Imazhi i Artikullit
15 step guide to building a remarkable website in 2021
Imazhi i Artikullit
Why your website's speed matters and what to do about it
Imazhi i Artikullit
Why your website must be mobile responsive

Fito para duke punuar freelance

Projektet më të fundit website design
Build me an online store/ dropshipping
$250 – 750 USD
Postuar 1 minute ago
I want to start an online store . So, I need good hands on deck to design a fantastic user friendly Dropshipping store ( Aliexpress/ shopify) with great ads package
Website Design Shopping Carts eCommerce HTML Shopify Website Design Shopping Carts
+3 më shumë
çmim fiks
8 oferta
0,0
Build a website
$1 500 – 3 000 USD
Postuar 2 minutes ago
I am looking for a magazine website.i need a website design like themequip.com
PHP Website Design Copywriting HTML PHP Website Design
+2 më shumë
çmim fiks
16 oferta
0,0
Opencart currency changing
~$10 – 17 USD për orë
Postuar 5 minutes ago
Currently working in Opencart version 1.52 - Indian currency website Created subdomain for USD and created subdomain Need assistance to convert all front and backend pricing in USD only FTP not allowed, freelancer can work via Anydek / Teamveiwer assistance only
PHP Website Design eCommerce HTML Open Cart PHP Website Design
+3 më shumë
tarifa për orë
1 ofertë
4,8 (58 përshtypje)
import shopify theme
$10 – 17 USD
Postuar 6 minutes ago
simple task. import shopify theme from staging to live shop.(keep my footer data) 1 hour max. start now.
PHP Website Design HTML Shopify Templates Shopify PHP Website Design
+3 më shumë
çmim fiks
10 oferta
5,0 (44 përshtypje)
Amp Page Specialist
~$169 – 506 USD
Postuar 8 minutes ago
i want to hire an amp expirienced person to fix my amp page errors.
PHP Website Design Graphic Design WordPress HTML PHP Website Design
+3 më shumë
çmim fiks
1 ofertë
5,0 (1 vlerësim)
Adobe XD Layouts
~$7 – 22 USD
Postuar 8 minutes ago
create adobe xd layouts based on references.
Website Design Website Design
çmim fiks
7 oferta
5,0 (5 përshtypje)
I need a bootstrap expert.
$10 – 30 USD
Postuar 9 minutes ago
I want to build my website (just one or two page ) responsive well. I want to help with this. I need Css and Boot strap expert.
Website Design CSS HTML5 HTML Bootstrap Website Design CSS
+3 më shumë
çmim fiks
25 oferta
0,0
I need a qualified person who can design a new shopify store
~$8 – 20 USD
Postuar 1 minute ago
designing a good e-commerce shopify store
Website Design Shopping Carts eCommerce HTML Shopify Website Design Shopping Carts
+3 më shumë
çmim fiks
1 ofertë
0,0
Shiko më shumë
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection