Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
iOS Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso iOS Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso iOS Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Narola Infotech
iOS Developer
$18 për orë
4,5 (1889 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Crea8ive Crowd
iOS Developer
₹20 për orë
4,7 (1056 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Shahbaz Ahmed K.
iOS Developer
$20 për orë
4,9 (952 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg STALLIONi NET SOLUTIONS
iOS Developer
$18 për orë
4,8 (936 punë)
Shihni Profilin
Avatari Urban Web Technologies
iOS Developer
$15 për orë
4,9 (906 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Appquipo LLP
iOS Developer
₹25 për orë
4,8 (881 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Emizen Tech Pvt. Ltd.
iOS Developer
$25 për orë
4,9 (877 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Yasir T.
iOS Developer
$12 për orë
4,9 (868 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë iOS Developers
Klientët vlerësojnë iOS Developers
4.83 nga 5
from 114 032 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë iOS Developer

iOS development is the process of creating software applications specifically designed and developed for Apple's range of mobile devices. Examples of applications include the iPhone, iPad, Apple Watch and iPod touch. Skilled iOS developers are highly sought after and create applications that provide consumers with an interactive experience, like checking stock prices, gaming, video sharing or completing tasks.
To hire an experienced iOS developer you should look for evidence of technical proficiency and real-world experience. You can ask questions about a developer’s project history and portfolio to get a better understanding of their experience and coding style. Consider also what additional skills you need from the developer; from back-end components to indie design and analytics support. Find out their hourly rate - typically this ranges from $50-$150 per hour – and how long they will take to complete the project.
When seeking an iOS Developer on Freelancer.com, you are sure to find experienced professionals who can help you fulfill your needs efficiently and cost-effectively. With its built-in reputation management, real-time communications and secure payment gateways, you can easily hire an expert with the skills that fit your specific project requirements. Hire an iOS Developer today with Freelancer.com!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një iOS Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një iOS Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e iOS Development
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

TestStand IBM Websphere Transformation Tool Cloud Networking Algorithm Analysis PhoneGap Vapor Visual Foxpro IBM Datapower Silverlight Apache Solr MEAN Stack Protractor Javascript Adobe Systems AWS Amplify TaoBao API Sphinx Copyright Windows 8 Arc Big Data
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.