Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
2D Animators
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso 2D Animator më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është 2D Animation?

2D animation is the art of creating movement of objects such as characters and backgrounds in a two-dimensional space.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni a 2D Animator

Find a 2D Animator on Freelancer.com to bring your visions to life! Our 2D Animators can create animations, videos and graphics that are sure to impress. With years of experience, they can craft masterpiece projects tailor-made to your needs.

Punëso 2D Animators

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Gaurav C.
2D Animator
$40 për orë
4,9 (4079 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
ExpertART
2D Animator
$20 për orë
4,9 (3119 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Biplab P.
2D Animator
$30 për orë
5,0 (2327 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Smartinfosys
2D Animator
$21 për orë
4,8 (2061 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
DigitalArcanum
2D Animator
$25 për orë
4,9 (1964 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
BRD Global Translations
2D Animator
$30 për orë
4,9 (1877 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Amelia
2D Animator
₹25 për orë
4,9 (1803 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Shameel
2D Animator
$20 për orë
4,8 (1781 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë 2D Animators
Klientët vlerësojnë 2D Animators
4.89 nga 5
from 120 255 përshtypjet

Si funksionon punësimi i një 2D Animator

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një 2D Animator të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e 2D Animation
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.8M
71.8M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Presentations Textile Design Apple Compressor Architecture Landing Pages Logo Animation SolidEdge Commercials A/V Engineering Oil Painting Wireframes Microservices Music Transcription FL Studio Adobe Photoshop FlowVella 3D Studio Max T-Shirts Product Photography Traditional Animation
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.