Find Jobs
Hire Freelancers

Punëso ekspert
Xamarin Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Xamarin Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Xamarin Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Dream Dezine
Xamarin Developer
$25 për orë
4,9 (2694 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Emizen Tech Pvt. Ltd.
Xamarin Developer
$25 për orë
4,9 (877 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Young Decade IT Software
Xamarin Developer
$50 për orë
4,8 (758 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg
Nguyen M.
Xamarin Developer
$15 për orë
4,8 (757 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
Kolte Technologies
Xamarin Developer
$40 për orë
4,9 (573 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Akriti S.
Xamarin Developer
₹40 për orë
4,9 (529 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Neeraj C.
Xamarin Developer
$20 për orë
4,9 (516 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
Webcapitan
Xamarin Developer
$40 për orë
5,0 (505 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Xamarin Developers
Klientët vlerësojnë Xamarin Developers
4.91 nga 5
from 24 774 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Xamarin Developer

Xamarin is an open-source platform for building modern and performant applications for iOS, Android, Windows, and macOS. Xamarin uses the .NET framework to allow developers to reuse code across all the platforms, reducing development costs by allowing developers to share their libraries, making coding faster and more efficient. A Xamarin expert should be able to create engaging visuals, write solid code and build engaging user interfaces for native, mobile and desktop applications.
When hiring a freelance Xamarin Developer, interview them based on their experience and background. Check their portfolio of projects they’ve completed while working in Xamarin. You could also see examples of the finished products and applications they’ve built. When it comes to payment, the rate depends on the experience level of the developer - typically an experienced Xamarin developer would charge between $30-60 per hour.
Choose someone with a proven record of success in creating high-performance mobile applications. By hiring a freelance Xamarin Developer through Freelancer.com you can secure experienced talent quickly and securely with payment protection features at an affordable rate. Hire now and bring your mobile app project to life!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Xamarin Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Xamarin Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Xamarin
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
69.1M
69.1M
Përdorues të regjistruar
23.1M
23.1M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Appian BPM Data Management Bukkit Sass Ableton Backbase OctoberCMS Messenger Marketing Google Search Agora AWS Polly Alpine JS Computer Security Shopify Development Database Programming Angular 4 Siebel PhpNuke NgRx Cloud Monitoring
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.