Find Jobs
Hire Freelancers
Bisedo me Ava - Konsulentja juaj AI e biznesit
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes
Ndodhi një gabim ndërsa po dërgonim bisedën në email-in tuaj.
Mund ta ruash bisedën vetëm një herë në orë. Ju lutem provojeni përsëri më vonë.
Biseda është shumë e shkurtër. Vazhdo të flasësh me Ava për të mundësuar ruajtjen.

Punëso ekspert
PHP Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso PHP Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është PHP?

PHP is a programming language used often in web development. PHP programmers develop on common e-commerce platforms such as Wordpress, Joomla, Magento, Zencart and Drupal.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni a PHP Developer

On Freelancer.com, you can hire PHP developers to build a website, online store, software, maintain existing code, migrate to a new platform... and more!

Punëso PHP Developers

Avatari
Elite Information Tech
PHP Developer
$25 për orë
4,9 (6714 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
Seabit Media
PHP Developer
$30 për orë
4,9 (6262 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
colorgraphicz
PHP Developer
$10 për orë
4,8 (5298 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified-v2.svg
Marjan A.
PHP Developer
$130 për orë
4,9 (4374 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
Gaurav C.
PHP Developer
$40 për orë
4,9 (4222 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
flyerEXPERT
PHP Developer
$20 për orë
4,9 (3699 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svgannual-level-three.svg
Ivan V.
PHP Developer
$32 për orë
4,9 (3543 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
Fourtunedesign
PHP Developer
$23 për orë
4,9 (3447 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë PHP Developers
Klientët vlerësojnë PHP Developers
4.85 nga 5
from 864 985 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë PHP Developer

PHP is a recursive acronym which stands for Hypertext Preprocessor. PHP is essentially a coding or scripting language which can be utilized in diverse web development and software based applications. If you are interested in working with an open source scripting language that is supported by all major operating systems, web servers, and works as either a module or CGI processor, you need to consider using PHP today (and understanding how PHP works)!
If however you are more familiar watching HBO’s hit show “Silicon Valley” then you are designing lines of code, you might want to consider hiring a freelance PHP developer. When it comes to navigating the complex intersection between creative innovation and technical know-how, it becomes essential to bring in the people with the talent you need to get ahead. Of course, you could take it upon yourself to learn PHP but don’t you think you could better utilize your time focusing on the areas of your business and vision that you are an expert in? A healthy and essential part of leadership is knowing what you can take on and what you will need help with. There are no victories earned by being stubborn or by insisting that you can do it all yourself. In fact, you may even jeopardize valuable time and or market share by not being willing to seek out the expertise you need to get ahead.
Fortunately, attracting even highly technical expertise doesn’t need to be a challenge anymore! If you haven’t heard of it before, Freelancer.com is revolutionizing the way firm’s around the world attract and secure the technical expertise they need to get ahead. Finding a PHP developer on Freelancer.com is a simple and rewarding process. Freelancer utilizes a complex system which allows its freelancer experts to become certified in the skills they have. Additionally, employers are given the opportunity to rate employees which makes it exceptionally easy to find a qualified and talented workforce with a proven track record of success. Even complex tasks such as PHP scripting become easy when you have access to the very best freelance PHP developers who have already proven themselves working on projects for international individuals and firms.
Instead of struggling to find your way through a complex and nuanced landscape, why not rely on the expertise of those who have defined their careers by solving the kind of issues you currently face?
Freelancer has brought together a world of talent and it is completely changing the way business is taking place around the world. It is easier than ever before to launch a startup because now you don’t even need to worry about the pitfalls of talent acquisition. With thousands of PHP developers on deck, with knowledge of the best practices in PHP, you'll be sure to find the perfect freelancer for your project.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një PHP Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një PHP Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e PHP
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
73.4M
73.4M
Përdorues të regjistruar
23.7M
23.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Network Security Chart.js Google Buzz Strapi Content Management System (CMS) TvOS JSP LESS/Sass/SCSS WPF Udacity Google PageSpeed Insights Steam API Etherscan SCORM Microsoft Expression Apttus Subversion POP / POP3 backbone.js Ableton Push
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.