Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
undefined Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Big Data Salespeople
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Big Data Salesperson më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është Big Data Sales?

Big Data sales require technical knowledge but also understanding the customer requirements to offer the best solution with in-depth research to extract the information relevant for the customer to make an informed decision.
 
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni a Big Data Salesperson

On Freelancer.com, you can hire a Big Data Salesperson to assist in research of the markets or to provide competitor analysis reports or assist with cold calling.
 

Punëso Big Data Salespeople

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Desource Translation
Big Data Salesperson
$30 për orë
4,9 (3078 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgannual-level-three.svg Arif Mahmud
Big Data Salesperson
$10 për orë
5,0 (2264 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Murat K.
Big Data Salesperson
$35 për orë
5,0 (1601 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Nimbyist Technologies
Big Data Salesperson
$18 për orë
4,9 (1425 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg Fahad S.
Big Data Salesperson
$25 për orë
4,8 (1420 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Cloud Web Labs
Big Data Salesperson
$30 për orë
4,9 (1280 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Shahbaz Ahmed K.
Big Data Salesperson
$20 për orë
4,9 (949 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg eDATAEXPERT
Big Data Salesperson
$6 për orë
4,9 (913 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Big Data Salespeople
Klientët vlerësojnë Big Data Salespeople
4.84 nga 5
from 52 076 reviews

Si të punësoni një freelancer të mirë Big Data Salesperson

Big Data Sales is the practice of using powerful data software to analyze large volumes of customer data in order to determine key trends and insights that can help a company improve their market strategy and sales performance. A Big Data Sales expert has experience with sophisticated programs such as Hadoop, SQL, MongoDB, Apache Streamprocessing, and Hive, as well as the analytical skills necessary to pull meaning from these data sets.
A freelance Big Data Sales Consultant could be hired to implement an analytics system that can process customer interactions and create predictive models; design a client-side system for importing and analyzing big data; or run exploratory tests on customer data and develop algorithms for accurate sales forecasting.
When interviewing potential Big Data Sales Consultants, look for people with a strong academic background in quantitative fields such as mathematics, engineering, or computer science in addition to professional evidence of successful projects. You should expect to pay the consultant an hourly rate between $35-110+ depending on their experience.
Choosing a Big Data Sales consultant on Freelancer offers you ultimate flexibility for short-term projects or consulting engagements. With guaranteed payment protection, access to the world’s largest pool of talent and immediate support from our experienced team, you can rely on Freelancer.com to find the right person to match your needs. Hire now!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Big Data Salesperson

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Big Data Salesperson të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Big Data Sales
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
64.5M
64.5M
Përdorues të regjistruar
22.3M
22.3M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Subversion Oracle APEX Database Programming MicroStrategy ADF / Oracle ADF DotNetNuke OpenAI Flask Android Studio Digital Signal Processing IBM Websphere Transformation Tool Cloud Procurement System Administration Facebook Development AutoCAD Advance Steel SurveyMonkey Test Google Cloud Storage Tableau Atmel
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.