Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Boonex Dolphin Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Boonex Dolphin Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Boonex Dolphin Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Russell J.
Boonex Dolphin Developer
$50 për orë
5,0 (882 punë)
Shihni Profilin
Avatari Webqueue Solutions
Boonex Dolphin Developer
₹15 për orë
4,6 (530 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-three.svg Ravi B.
Boonex Dolphin Developer
$20 për orë
4,9 (423 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg Muhammad A.
Boonex Dolphin Developer
$25 për orë
4,9 (301 punë)
Shihni Profilin
Avatari Amit S.
Boonex Dolphin Developer
$15 për orë
5,0 (233 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg Somendra M.
Boonex Dolphin Developer
$15 për orë
4,9 (191 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg Jigesh Bhaskarray R.
Boonex Dolphin Developer
$80 për orë
4,9 (168 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg LetsGoCss
Boonex Dolphin Developer
$15 për orë
4,4 (150 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Boonex Dolphin Developers
Klientët vlerësojnë Boonex Dolphin Developers
4.97 nga 5
from 3 708 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Boonex Dolphin Developer

Boonex Dolphin is a social networking platform that is used for creating communities, or social networking sites focused on dating. With a free community edition as well as plans available, the platforms offers a range of functions for the site you’re looking to develop.
Modules available on Boonex Dolphin platform include:
Facebook connectivity - users can log into the platform and use their Facebook accounts to connect.Add and remove polls - site owners can add and remove rolls and display results through the website.Flash app integration - packaged to appear as photo, video player or audio/video chat, these apps can be added to enhance the user experience.Ad module - ads can be submitted and added to your website via this platform. Simple ads and classifieds can be integrated through one of the module menus.Messenger - send private messages to individual membersShoutbox - allows users to send messages that are shown publically across the site.Spy - this function allows users to see who has recently updated their profiles.Articles/blogs - these can be added to your website if you have regular news and updatesRSS feed - gives administrators the ability to add custom RSS feeds to their profile and display posts from them.
The platform also has options for tools including mass mailer, managing subscribers, banners, IP blacklist, database backup and anti spam tools. Written in PHP, the program powers more than 300,000 web communities around the world and is the ideal software for individuals looking to launch a social network.The platform is responsive, mobile friends and suitable for use on iOS and also Android, it can also be completely customised to suit your brand including layout and colour schemes.
Core features for administrators include:
Mix and match modules
Multi-language options
Create your templates
Mobile connectivity
Content privacy and world-class security
Seamless CSS3 effects
Built in subscription system
Mass mailer for announcements, site updates, and promos
SEO-friendly
Database pruning
Banner ads
Statistics and reporting
If you’re looking to create your social network, explore the exciting capabilities of engaging a developer who understands how to program and implement at Boonex Dolphin platform for your website. Thousands of developers are available on Freelancer.com, who can provide the skills and expertise you’re looking for in your Boonex Dolphin project.
Post a project on Freelancer.com today and explore the possibilities of engaging a Dolphin developer who can make your social community come alive.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Boonex Dolphin Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Boonex Dolphin Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Boonex Dolphin
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Kendo UI Android Studio Cloud Procurement GitHub .NET Knockout.js Parallel Processing Bubble Developer MetaTrader 4 Applescript Cloud Finance Firmware React.js Spark Database Administration IT Transformation Point of Sale Facebook SDK LAMP REALbasic
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.