Find Jobs
Hire Freelancers

Punëso ekspert
Erlang Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Erlang Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është Erlang?

Erlang is known to build massive fault-tolerant systems and is essential to platforms and companies that have billions of users.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni Erlang Experts

Erlang experts can troubleshoot any issues you might be having with the programming language. Find one immediately at Freelancer.com.

Punëso Erlang Experts

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Neeraj C.
Erlang Expert
$20 për orë
4,9 (516 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-two.svg
Codes Inc ™
Erlang Expert
$25 për orë
4,9 (317 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Sphinx Solutions
Erlang Expert
$15 për orë
5,0 (107 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-two.svg
Kanwal R.
Erlang Expert
$25 për orë
5,0 (95 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
SofticesConsultancyPvtLtd
Erlang Expert
$25 për orë
4,9 (61 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-three.svg
Daniel Ezenwa C.
Erlang Expert
$60 për orë
5,0 (38 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Aruna A.
Erlang Expert
$15 për orë
4,9 (34 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Marc L.
Erlang Expert
$50 për orë
4,9 (30 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Erlang Experts
Klientët vlerësojnë Erlang Experts
4.98 nga 5
from 1 308 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Erlang Expert

Erlang is one of the thousands of computer programming languages in use across the globe today. With many programming languages being specific to certain areas, Erlang differs as it is a generalized program with various uses.
Erlang is a computer programming language that is commonly used in the fields of finance and online business. Erlang programmers not only have the skills to build systems and applications from the ground up but also to carry out repairs and remove bugs from smaller sections of existing programs.
Erlang is an intricate program and professionals found on Freelancer.com, who have skills and experience in this programming language, have the necessary attributes to bring a range of benefits to your company.
A trained Erlang programmer can provide a quality service at a low-cost price. They often have the facility to work from home which keeps their overheads low, so when the budget is set the employer is not paying for office and facility requirements, the charge merely reflects the cost for the programmer to provide their Erlang service.   As there are no set office hours to abide by as there are with specialist computer programming companies, an Erlang freelancer will have the freedom and flexibility to choose their working hours. This means that if a project requires working long into the night to complete it within an agreed timeframe, that’s what they’ll do.
An Erlang specialist who can be found in the Freelancer.com community can provide an employer with the benefit of their varied programming experience. The freelancer will upload their profile to Freelancer.com, which will include details of all of their specialized training and qualifications they have so that if you have a project which needs completing using specific Erlang skills, you can match your project needs to their experience.
If you’re looking to earn a generous wage without committing to the routine and drudgery of a permanent position and you’re trained in Erlang programming, then sign up to Freelancer.com today. The sooner you list your valuable Erlang skills and experience, the sooner you can start taking advantage of the benefits of working on a program that you love within your own terms and conditions. There are thousands of employees waiting to match your skills with their project and as a freelancer, your opportunities for employment are endless as your skills can be utilized all over the world.
Whether you are a computer programmer with specialized skills in Erlang, or you’re a company with a particular need for an Erlang programmer then utilizing the Freelancer.com platform will bring benefit to both. This is the place where the skills and experience of an Erlang programmer are matched with the Erlang project need of a company so that both parties can achieve their desired outcome with minimum fuss and maximum performance.
The process couldn’t be simpler visit Freelancer.com today and take advantage of the comprehensive sign-up system. The sooner your project is posted, the sooner it can be completed; or the sooner your skills are listed, the sooner you can view the thousands of Erlang projects which will meet your specific criteria.  
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Erlang Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Erlang Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Erlang
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
69.0M
69.0M
Përdorues të regjistruar
23.0M
23.0M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Erlang Gurus Windows Server Erlang Specialists Sass Zen Cart DirectX Erlang Architects Erlang Programmers Cardano Erlang Coders Graylog AMQP Erlang Developers IT Transformation Erlang Consultants Ajax4JSF xpath Apple Safari A/B Testing Erlang Engineers
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.